Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Volt egy baratnom de 2 honapja...

Volt egy baratnom de 2 honapja nem beszelunk mert beleunt a sok veszekedesbe hogy hozzam helyre?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem es hianyzik. Mar irtam neki 2 es haromnegyed oldalas levelet,kamu fbbol irogattam neki regenyeket mert letiltott messengeren,kepeket elohivattam es odaadtam neki,barataimmal uzengettem neki.

Egyik baratomnak aztmondja majd kibekul velem csak ido kell neki masiknak meg azt higy eselytelen.... most akkor kit higyjek?

Fbrol letilott az uzeneteket is tilotta de a kozos kepeink megvannak a telefonjaba es nem torolte ki. Azert lehet mert nem tudja kizorolni vagy meg van esely hogy kibekul velem?


2017. okt. 29. 13:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Állj már le, mert beperel zaklatásért. Szállj le róla, ha esetleg akarna tőled valamit, majd keres téged.
2017. okt. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha még tovább fogod zaklatni, azzal biztosan nem hozod helyre a dolgokat. Nyugodjál le szépen, a távolság olykor csodákat művel.
2017. okt. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Es ha elfelejt?
2017. nov. 1. 09:10
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha elfelejt, akkor ennek a kapcsolatnak eleve nem is volt jövője. Legyen már egy kis önbecsülésed, és fegyelmezd magad, mert a nőknek általában nem jönnek be a hisztis pasasok.


Ez az írtam neki két és háromnegyed oldalas levelet, meg a kamu facebook profilról való zaklatás nagyon gyerekes. Minek írsz regényeket? A barátaiddal üzengetsz neki? Banyek.


Ember, ha valamit meg akarsz vele beszélni, akkor személyesen szemtől szemben, és ha perpillanat nem kíváncsi a képedre, akkor annyi a teendő, hogy nem mész utána. Ne legyél már pitiző kiskutya. Erről az idegbajos viselkedésről pedig szokjál le, mert mindenkit csak elijesztesz vele.

2017. nov. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!