Van kiút?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Az lenne a gondom, hogy amióta a földön "élek" azóta csak a szart és a pofont kapom mindenhonnan. A családom felét elveszítettem, anyám kiskoromban elhagyott.

Mindig próbáltam a barátaim kedvére tenni de mindig egyedül maradtam. akárhányszor is próbáltam mindig azon voltam a a másiknak jó legyen és csak a kiabálást kaptam és azt hogy magamon kívül másra nem gondolok. Évek óta ez megy rohamosan fogyni kezdtem. Van egy párom aki szintén már engem hibáztat mindenért, közben a családból testvérem öngyilkos lett.De tartom magam, de minek.. mindenhonnan kilógok mindenért utálnak bármit teszek soha nem jó semmi. Ha veletek történt hasonló ti ezt hogy bírtátok hogyan kezeltétek?


2017. okt. 30. 22:18
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Van kiút, és fejben dől el. Nekem meghalt apám, és a feleségem. Nyugtatófüggő lettem, sikerült letennem, de mivel 1.5 a teljes felépülés, ezt egyik barátom sem bírta kivárni, így mindenki elhagyott. Nem mondom, hogy jól esett, de majd lesznek új barátaim. Sajnos nem szórakozni születtünk a Földre, hanem küzdeni, így nincs is más választásunk. Én 42 éves létemre harmadjára építem újra az életemet a nulláról. De újá építem, és ez a lényeg. Nem azon kell szomorkodni, ami nincs, hanem annak örülni ami van.
2017. okt. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ha már úgy gondolják,hogy mindig magadra gondolsz,akkor tégy is úgy legyél önző ,tedd azt ami neked jó,ami neked jólesik,és ne törődj másokkal. Én is ilyen voltam jószívű...,de mindenki kihasznált. Rájöttem,hogy magamnak kell megfelenem nem másoknak és a magam érdekeit kell szem előtt tartanom,mivel a többi ember is ezt teszi.
2017. nov. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!