Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 13 éves vagyok és rengeteg...

Bolond lány kérdése:

13 éves vagyok és rengeteg hangulat ingadozásom van. Ha társaságban kissé kényelmetlenül ha pedig egyedül akkor egy kis ideig minden oké majd azon kapom magam hogy sírok. Mitől lehet? Kamaszkori változás vagy mi?

Figyelt kérdés

2017. nov. 2. 18:18
 1/3 Farkas Dávid 1996 válasza:
Amiket leírtál szerintem az egyik oka,hogy beléptél abba a kamasz korba,amikor változáson mész keresztül.Szerintem ez mindenkinél aki hozzád hasonló korú másképp jelentkezik kisebb nagyobb mértékben.Beszélj a szüleiddel erről és kérj tőlük segítséget.Próbálj meg több időt tölteni olyan emberek társaságában,akikben jobban megbízol,barátaiddal és szerintem ők segíthetnek neked abban,hogy ne legyél feszült idegen emberek társaságában,mert ha jó társaságban jó tapasztalatot szerzel később már a többi emberben is meg tudsz bízni jobban.
2017. nov. 3. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen !
2017. nov. 3. 12:53
 3/3 timarim01 válasza:

Amikor hirtelen megváltozik a hangulatod, nézd meg és érzékeld, hogy körülötted ki, hogy viselkedik. Ahogy érzem, nagyon sokszor átveszed mások hangulatát tudat alatt, hogy mondhatni megkönnyítsd nekik a dolgukat.


Tedd fel magadnak a kérdést: A sírás hozzám tartozik? És nézd meg, hogy milyen érzést vált ki, nehéz vagy könnyű (akár jöhet egy igen vagy egy nem is). Ha nem, akkor egyszerűen passzold le. Tudatosítsd magadban, hogy nem a tied, és mintha leengednéd a fölösleges energiát, engedd el.

2018. márc. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!