Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ismertek öngyilkosságban...

Ismertek öngyilkosságban elhunyt személyeket?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok róluk? Mit gondoltok az öngyilkosságról? Gondolkoztatok ezen már valaha?

2017. nov. 6. 12:20
 1/2 anonim válasza:
53%

Igen ismerek, a régi osztálytársam. . Aki öngyilkos lesz az gyáva, de ugyanakkor bátor is bizonyos szemszögből. Persze van aki azért tudja megölni magát mert mentális beteg, vagy pedig annyira elkeseredett hogy nem lát más kiutat.


Gondolkodtam már ezen, az öngyilkosság szerintem egy VÉGLEGES megoldás egy átmeneti problémára.

2017. nov. 12. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ismertem többet is. Nem látszottak elkeseredettnek, sőt inkább jokedélyünek mutatták magukat haveri körben. Szándékukat nem mondták el senkinek, de logikusan átlátták, hogy fölöslegesek. Olyant is ismerek, aki csak kísérletezget, nyavalyog, hát az kritikán aluli.
2017. nov. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!