Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan fogadhatnám el végre...

Hogyan fogadhatnám el végre magam?

Figyelt kérdés

28 éves nő vagyok. kb. 16-17 éves korom óta szinte állandóan az alakommal foglalkozom.

Elég változó, de olyan 25 éves koromig 55 kiló körül voltam, (168 cm). De emlékszem, akkor is fogyni akartam.

MOst olyan 58-60 vagyok. De annyira iszonyúan kövérnek érzem magam. Egyszerűen nem tudom elfogadni magam. Vastagnak látom a combom nagyon...

És mindehhez hozzájárul az, hogy próbálok diétázni, meg odafigyelni, ami többé-kevésbé megy is, egy ideig. De közben meg szeretek finomakat enni. A sportolást, tornázást néha elkezdem, de pár hét után abbahagyom, nem látok változást. És ez méginkább ront azon, ha meglátok egy szép izmos, csinos lányt, aki szerintem csinosabb mint én, még jobban ostorozom magam, hogy mennyire szar vagyok, én miért nem tudok ilyen lenni, miért nem erőltetem meg magam.

Az életemben minden rendben, van szerető párom, aki szerint nagyon csinos vagyok és tetszem neki.

Nem értem mi van velem :(


2017. nov. 20. 13:28
 1/1 magorg válasza:

De idegesítenek az ilyen hülye kérdések...

1. Ha a párod úgy szeret ahogy vagy akkor mit izgatod magad.

2. Az, hogy elfogadod magad anyit jelent hogy nem idegeskedsz ilyen baromságokon.

3. Ne nézzed magad anyit a tükörben!

4. Ne legyél már ilyen önző! Én, Én, Én így nézek ki más meg úgy, meg amúgy... szerinted a párodnak jól esik hogy így viselkedsz? Szerinted jól esik neki az, hogy akit a legjobban szeret nem szereti magát? Gondolj kicsit másra is.

5. Ha a pasid azt mondja jól nézel ki, akkor jól nézel ki! Ezen nincs mit átgondolni, nincs "miregondolhatottaköltő" anyit jelent úgy szeret, ahogy vagy.

Javaslom hamar hagyd abba ezt, mert tönkre teszed a magad, meg a párod életét is

2017. nov. 23. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!