Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért iszik, dohányzik és...

Miért iszik, dohányzik és bulizik folyamatosan a legtöbb 14-18 éves lány és fiú? Nem túl fiatalok még?

Figyelt kérdés

Egy házibulin voltam pár héttel ezelőtt, és voltunk vagy 30-40-en, mind 14-16 év körüliek. Pár csaj és pasi azt hitte nagyon menő, ha csontrészegre isszák magukat, és annyit cigiznek, hogy bűzlik a szoba. Voltak, akik már szobára is mentek, hogy "rátérjenek a témára", de a józanokkal kirángattuk őket, hogy nehogy valami baromságot csináljanak. Még a házigazda csak is énekelt és bűzlött a piától. Alig 14 éves a csaj. Szerintem szánalmas, ha valaki ezzel akarja magára felhívni a figyelmet.

Van egy csaj az évfolyamomban, aki cigizik, mindig piál és azt hiszi ettől lesz menő a társaságban. Csak akkor dohányzik, ha mi is ott vagyunk, különben nem. Annyira látszik, hogy nekünk akar felvágni vele... A legszomorúbb az egészben, hogy egy csomó, hülye kis p*csa meg követi, akik azt hiszik attól lesznek nagylányok, hogy piálnak meg cigiznek.

Nektek mi a véleményetek? Szerintem még bőven van idő elkezdeni a bulizást, nem kéne azt akarni, hogy rögtön felnőjünk. Főleg nem ezzel kéne felnőttnek lenni.

Szerintetek annyira jó dolog minden hétvégén berúgni és folyamatosan dohányozni ebben a korosztályban? Ti csináltok ilyet?

Főleg fiatalok válaszát várom.

15/L


2010. jún. 1. 21:03
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Utolsó, tudod ez nem mindenkinek igénye. Élni nem csak bulizással lehet. :) Nem kell általánosÍtani. Kár hogy manapság már a felnőttek is ezt tartják elvártnak. Egyáltalán nem értem miért lenne szükségem arra hogy halálra igyam magam minden buliban... :O Annyira gáz aki így gondolkodik. Nem hinném hogy valamiről is lemaradnék, mert ami nekem az élet azt mind megcsinálom csak nekem nem a pia. :) Egészséges ember úgy gondolja mint én, a többiek meg nem bírják máshogy elintézni a lelki problémáik. :)

18L

2010. jún. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
53%

Itt az az egyetlen probléma, hogy olyanok nyilatkoznak a bulizásról, akik még soha az életben nem voltak egy rendes IHB partyban. ( Mint résztvevő nem csak szemlélő.. )

Illetve "jajj az a csaj szebb nálam, mindjárt fölszedi egy pasi.. mármint, hülye kva!!!"

2010. jún. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Már bocs de háborúban sem voltam, nem volt még rákom, nem haltam még meg, nem vágták le a kezem, és nem voltam részeg se! Attól hogy nem próbáltam ki még tudhatom hogy kva sz*r!!! Különben meg mit csináljak ha nekem ez nem tetszik? Erőszakoljam meg magam és mégis tegyem meg amit akarok és igyam le magam? Lehet hogy közben jól érzed magad de kívülről nagyon szánalmas. Nekem ez nem kell, és nehogy már még engem nézzenek le akik a hányásukba fetrengenek...

A pasikkal meg nincs bajom és nem azért fogom a másik csajt lekuvázni mert szebb hanem akkor ha úgy viselkedik. Pl ha kirakja a p*náját az iwiwre... :)

2010. jún. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
0%

"Lehet hogy közben jól érzed magad..."

Ééés itt igazat adsz nekem, köszönöm!

Kit érdekel, hogy a kívülállók mit gondolnak?

2010. jún. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy közben jól érzed magad, te ártalmas, másnap ugyanúgy rosszul leszel, és a valódi probléma (pl hogy félénk betoji alak vagy aki pia nélkül nem mer feloldódni stb) nem oldódik meg csal eltussolod. Szóval erről ennyit. Kicsit sem adtam neked igazat... Azon kívül másra is gondolni kéne nem csak magadra. Addig csinálsz amit akarasz amíg em ártasz másnak, részegnek lenni viszont elég vezélyes...

Attól hogy valami jó érzés egy pillanatig még nem biztos hogy valóban jó is...

2010. jún. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
0%

Aki azért rúg be/iszik, mert nem bír feloldódni, vagy ettől menőnek hiszi magát, az tényleg szánalmas.

Amúgy nem minden részeg akar verekedni, csak általában a fenti két kategóriába tartozó emberek. :)

A másnap meg.. én a mában élek.

De amíg nem próbálsz ki valamit, véleményt se tudsz mondani róla.. ki tudja, hogy a halál tényleg rossz-e? És a háború? Sokan halnak meg, de azért ott is vannak olyan pillanatok, amikért érdemes belépni a seregbe.. Olyan mint az ivászat, csak sokkal nagyobb tétben.



Te jössz! :)

2010. jún. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem vannak olyan dolgok amiket el kell döntenünk kipróbálás nélkül. Képesnek kell lenni megitélni hogy nekünk tetszene, hogy jó dolog-e! Mert nem lehet mindennel csak úgy szórakozni. Pl nem vagyok benne biztos hogy akarok gyereket. No sebaj szülök egyet és majd meglátjuk. Ha nem tetszik legfeljebb árvaházba adom. Na kb ilyen. Ezt nem lehet csinálni. Vagy akarok gyereket vagy nem és akkor nem szülök vállalva hogy megbánom de így sokkal biztonságosabb mindenkinek.

Na persze egy alkalomba nem halok bele. De mit fáj az embereknek az hogy nekem erre nincs igényem? Erőszakkal meg nem fogom magam rákényszeríteni. Semmilyen előnyt nem látok benne amit nekem adna. És aki azt hiszi hogy lát az is csak bebeszéli... Lehet piálni, bulizni mint az állat, de el kell fogadni hogy a természetes az akinek erre nincs szüksége. És nem még azt kell lenézni aki nem műveli ezeket. Természetesen mindenkinek joga van inni de ne tegyen úgy mintha neki lenne igaza és ő lenne a jobb.

2010. jún. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Még hogy lesz mire emlékezni... Itt éppen az a baj, hogy nem is emlékeznek semmire, csak arra, hogy itt hánytak, ott hánytak, ez dugta meg a bulin, stb...

Hát ezek aztán nagyrabecsült emlékek lehetnek.;)

15 éves csaj vagyok, voltam kb 6 bulin. Nem cigiztem egyiken sem, de 2-3 korty alkoholt ittam. Táncoltam, jól szórakoztam a barátaimmal. Nagyon élveztem.(: Szerintem ilyen egy jó buli, habár 1-2 szál cigi, meg kicsit több pia is beleférhet.:P

2010. jún. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Mindenhol vannak ilyenek és normálisak. Barátkozz az utóbbiakkal, és nem éjszakai házibulik lesznek piával és cigivel, hanem csajos délutánok dumálással és fagyizással.
2010. jún. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

mi az, hogy most akarják kiélni magukat? annyira kiélik magukat, hogy 16évesen 1gyerekkel egy nyomornegyedben fognak megrohadni segélyen élve....


14/L és nagyon b@ssza csőröm a sok hajvasalós sminkelő piálós p*csa....

2010. júl. 25. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!