Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért iszik, dohányzik és...

Miért iszik, dohányzik és bulizik folyamatosan a legtöbb 14-18 éves lány és fiú? Nem túl fiatalok még?

Figyelt kérdés

Egy házibulin voltam pár héttel ezelőtt, és voltunk vagy 30-40-en, mind 14-16 év körüliek. Pár csaj és pasi azt hitte nagyon menő, ha csontrészegre isszák magukat, és annyit cigiznek, hogy bűzlik a szoba. Voltak, akik már szobára is mentek, hogy "rátérjenek a témára", de a józanokkal kirángattuk őket, hogy nehogy valami baromságot csináljanak. Még a házigazda csak is énekelt és bűzlött a piától. Alig 14 éves a csaj. Szerintem szánalmas, ha valaki ezzel akarja magára felhívni a figyelmet.

Van egy csaj az évfolyamomban, aki cigizik, mindig piál és azt hiszi ettől lesz menő a társaságban. Csak akkor dohányzik, ha mi is ott vagyunk, különben nem. Annyira látszik, hogy nekünk akar felvágni vele... A legszomorúbb az egészben, hogy egy csomó, hülye kis p*csa meg követi, akik azt hiszik attól lesznek nagylányok, hogy piálnak meg cigiznek.

Nektek mi a véleményetek? Szerintem még bőven van idő elkezdeni a bulizást, nem kéne azt akarni, hogy rögtön felnőjünk. Főleg nem ezzel kéne felnőttnek lenni.

Szerintetek annyira jó dolog minden hétvégén berúgni és folyamatosan dohányozni ebben a korosztályban? Ti csináltok ilyet?

Főleg fiatalok válaszát várom.

15/L


2010. jún. 1. 21:03
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
ez van
2011. máj. 25. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
Aki rászokik a bagóra, átkozza utána a fejét FELNŐTT korában, marha nehéz leszokni. Épp hogy gyerekes felelőtlenség bevállalni egy életre szóló nikotinfüggőséget! Én mondjuk eleve rá se szoktam, épp ezért. :)
2011. szept. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!