Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Túlélni egyedül az életet?

Túlélni egyedül az életet?

Figyelt kérdés

Valaki megy keresztül hasonlón? Amikor nincsenek se szüleid, se nagyszüleid,se keresztszüleid, se unokatesóid, se semmilyen rokoni kapcsolatod. Ezeken kívül egyetlen egy haverod, barátod se.

Hogy lehet így élni, hosszútávon? Szívesen várom a történeteiteket.

19N



2017. dec. 6. 11:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
én ilyen leszek majd ha kirepülök, írunk?
2017. dec. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ez nem túl életszerű.
2017. dec. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

#1 Ha van kedved erről beszélgetni, persze.


#2 Nem vártam, hogy elhidd. Csak leírtam, ami velem történik.

2017. dec. 6. 12:08
 4/15 anonim ***** válasza:
Nekem azért rokonaim meg hasonlók vannak de én is egyedül vagyok. Nekem az segít, hogy a a fantáziavilágaimba menekülök.,
2017. dec. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Magyarázd el nekünk, kérlek, hogy hová tűntek a szüleid, a szüleid rokonai, miért nincsenek haverjaid sem? Az ember nem teljes vákuumba születik bele, még egy intézetben nevelt gyerek sincs teljesen egyedül.
2017. dec. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó. Leírnám az egészet, de nagyon hosszú lenne akár csak vázlatszerűen is vázolni mindent a gyerekkoromtól kezdve mostanáig. A lényeg, hogy egyedül vagyok.
2017. dec. 6. 14:31
 7/15 anonim ***** válasza:
Szerintem kizárt.
2017. dec. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem az volt a kérdés, hogy elhiszed-e, vagy sem. Hanem az, hogy hogy lehet ezt megoldani, kezelni.
2017. dec. 6. 15:41
 9/15 anonim válasza:
34%

Hmm az számít hogy vannak körülöttem, de nem vesznek tudomást rólam és kicsit se éreztetik velem a szeretetüket? Pontosabban csak az öcsémmel élek, nem tudom ez mennyire számít erős köteléknek, de kb egy fadarabbal többet beszélgettem eddig, mint vele...

Barátaim nincsenek.

Én a netre menekültem, random oldalalon ráírok kb mindenkire, hogy egy kicsit is kommunikáljak és ne őrüljek meg, de már lassan ezt is feladom.

18F

2017. dec. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Uhhhh... Ezer bocsánat utolsó, véletlen a kék kézre nyomtam. :(


Persze, hogy "számít". Tudom, miről beszélsz. Átérzem.

2017. dec. 6. 16:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!