Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van olyan itt aki fél a...

Van olyan itt aki fél a Karácsonytól, és Szilvesztertől, mert egyedül van? Hogy lehet túlélni?

Figyelt kérdés
Csak én utálom a Karácsonyt és a Szilvesztert?Miért van annyira ilyenkor megbolondulva?Mit csináljon akinek senkije sincs.Vannak szüleim persze de akkor is egyedül érzem magam.

2017. nov. 7. 16:59
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
43%
Testvéreid vannak?
2017. nov. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
56%

Az élet már hozzászoktatott ahhoz, hogy ne is reméljem lesz olyan év, amely változást hordoz magában.

Szóval már nem félek tőle, hogy magányosan töltöm az ünnepeket, hiszen már megszoktam. Ettől eltekintve persze fájdalmas ezekkel az érzésekkel együtt "elviselni" az ünnepeket, miközben a környezetemben mindenki el van foglalva a párjával.

2017. nov. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim válasza:
Ha vannak szüleid akkor ünnepeld velük. Ez arról szól hogy ha máskor nemis ilyenkor kifejezitek hogy mennyire szeretitek egymást akár egy vacsorával vagy egy együtt töltött estével. Azért van mindenki megbolondulva érte mert ilyenkor mindenki boldog és végre jön a jól megérdemelt pihenés.
2017. nov. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:
1# Nincs tesóm barátnőm is messze van és mindíg dolgozik.
2017. nov. 7. 17:09
 5/43 A kérdező kommentje:
2# Én alig várom hogy minden ünnepnek vége leszen végigbőgőm az összeset és kész.
2017. nov. 7. 17:12
 6/43 A kérdező kommentje:
3# Az lesz mindenki úgy lehetne boldog ha sok gyereke családja lenne és mindenkire számitani lehetne.
2017. nov. 7. 17:14
 7/43 anonim ***** válasza:
40%

Nekem 1 uveg vodka vagy valami minden nap, es nagyon vidam karacsonyaim vannak. Ilyenkor mindenki a csaladjaval van, vagy hazautazik, en meg egyedul maradok.

Tavaly egesz nap filmeket neztem, edesseget ettem, ittam, aztan youtuberol enekeltem, 1 orat aztattam magam a kadban. Szoval en eleg jol ereztem magam. Nalam a fo dolog a figyelmem elterelese. Ha el kezdenek gondolkodni, hogy masok a csaladjukkal vannak, akkor tuti depresszio lenne a vege.

2017. nov. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
46%

Én tényleg megértem a Kérdezőt, az ünnepnapok folyamán a rokonságom bármely tagjánál legyek is, levegőnek néznek...

Nekem Velük ellentétben nincs párom, így esélyem sincs, hogy bekapcsolódjak a társaságukba.


Esetleg próbálj filmeket nézni, elfoglalni Magad olyan tevékenységekkel amelyek felvidíthatnak, ha vallásos vagy vegyél részt az éjféli illetve reggeli miséken, az ünnepnapokat megelőző napokon különféle programokon részt tudnál venni...

2017. nov. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:
A a Szüli névnapomon is youtubon halhattam zenét bár egyesül nem jo bulizni de megoldottam
2017. nov. 7. 17:21
 10/43 anonim ***** válasza:
Hát a többi napot hogy éled túl? Ne rágódj azon, hogy mit csinálnak mások, éld meg őket úgy, mint egy sima szabadnapot. Játssz, vagy nézz sorozatot,v agy amit egyedül szoktál/szeretsz.
2017. nov. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!