Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ez erkölcsileg nagyon elítélen...

Ez erkölcsileg nagyon elítélendő? Más is érez rajtam kívűl így (huszonéves lány)?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok, és a környezetemben mindenki vagy komoly párkapcsolatban él, vagy arra törekszik, hogy partnert találjon ehhez. Ehhez képest én jelenleg arra vágyom, hogy szórakozhassak, és kötetlenül ismerkedjek. Mert a legtöbb szingli ismerősöm görcsösen próbál társat keresni magának. Én ezt eröltetettnek érzem és úgy gondolom, hogy lesz, ami lesz, lehet, hogy csak egy éjszaka, lehet, hogy több, de a szerelem úgy is hirtelen, a semmiből jön.
2017. dec. 17. 23:44
 1/7 anonim válasza:
100%
Ez pontosan így van ahogy leírtad.
2017. dec. 18. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Van akinek az erkölcse szerint nem elítélendő, van akinek igen.

De szerintem a többség szerint elítélendő.

2017. dec. 18. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Érezd jól magad,ha esemény van: gumit használj.

Válogasd meg az ismerőseidet, a rokonaidat úgysem tudod.....

Görcsölsz majd úgyis eleget a munkahelyeden, meg a kötelező családi összejöveteleken.


Ui.:Nem mindenki királyfi, akinek okostelefonja van :-)

2017. dec. 18. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
minden embernek más a fontos. Neked most az h jól kiéld magad, teljessen rendben van ez. Vállald fel egész nyugodtan a véleményed. Meg fognak botránkozni? Lehet. És akkor mi van????
2017. dec. 21. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Amugy pl én sokkal roszabb néven veszem ha valaki nem vállalja fel magát, mintha felvállalná de nem értenék vele egyet
2017. dec. 21. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2017. dec. 21. 15:40
 7/7 anonim ***** válasza:
El fog jönni az az idő,mikor nem is számítasz rá és ott lesz előtted az, akire olyan régen vártál.Tökéletesen egyet értek veled,hiszen az eröltetett kapcsolatok általában tiszavirág életüek. Kívánom,hogy legyél nagyon boldog azzal akivel összekötöd az életed!
2018. aug. 27. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!