Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Valakink van hasznos tanácsa...

Valakink van hasznos tanácsa önbizalom növeléssel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Nincs önbizalmam, ezért folyton ideges vagyok, minden hülye ember véleményét felveszem, felidegesítem magamat.


Családi dolgok miatt nincsen, mert folyton lehurrogott a család, vagy csúnyákat mondtak rólam, tehát nem épp növelték az önbizalmam.


Elvileg nem a kinézetemmel van baj, mert voltam fent egy ideig internetes társkeresőn, és szinte naponta kaptam leveleket, volt hogy egy nap 10-15 levelet is, meg tudom is, hogy csinos vagyok, mert mondták már eléggé ahhoz, hogy elhiggyem.


Szerintem nem a külsőm miatt nincsen önbizalmam,hanem lelki okokból.


Hogyan lehetne elérjem, hogy legyen önbizalmam?


25.


2010. jún. 2. 23:50
1 2
 11/15 anonim válasza:
A lelki békéje minden embernek látszik ugyanúgy mint az önbizalomhiánya is. Ezek a dolgok a kisugárzásban jelennek meg. Legyen pozitív a hozzá állásod a dolgokhoz, ne emészd magad. Ne vessz el a részletekben. Agyban dől el az egész. Kínozni akarod magad vagy megkönnyebbülni és könnyedén neki vágni a dolgoknak? Szerintem minden épeszű ember az utóbbit akarja, kivéve ha elvakítja a szemét az önsajnálat. Soha se a legrosszabbra gondolj, így bevonzod ezeket. mondasz valamit társaságban, mielőtt megszólalnál azon kattog az agyad, hogy húú most tuti leugatnak majd és én leszek a hülye. Érted, amit próbálok mondani?
2010. jún. 3. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Persze értem, de én nem sajnálom és nem is sajnáltatom magamat.


Egyébként meg nem az számít mit mond, hanem az ki mondja, szóval legtöbbször nem is érdekel, hogy kinek mi a véleménye, csak azzal foglalkozom, aki szerintem fontos.

2010. jún. 3. 00:51
 13/15 anonim válasza:
Akkor az van, hogy van valaki, akire féltékeny vagy. Nagyon zavar, hogy körbe rajongják stb, amiket ő kap a környezetétől arról ábrándozol. ezek konkrét dolgok mindig. Gondolkozz el azon, hogy az a valaki miben lehet jobb nálad stb. Amikor ezek megvannak, akkor jöhet a gyakorlati rész mivel a változásban az első lépés mindig a felismerés, aztán a gyakorlati rész, azaz amikor teszel azért, hogy azokon a dolgokon változtass, aztán meg jöhet az önbizalom és a siker.
2010. jún. 3. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Sport, lehetőleg küzdő...tudom, ez biztos kényelmetlen lenne elsőre egy 25 éves lánynak, de tényleg, valóban hatékony, és nem késő elkezdeni ahhoz hogy önbizalmat növelj.
2010. jún. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Szerintem nézd meg ezt a weboldalt:


[link]


Nekem nagyon segített.

2010. jún. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!