Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van annak neve ha félek sok...

Van annak neve ha félek sok idegen ember között lenni?

Figyelt kérdés
nem kell szerepeljek semmi csak vagyunk pl: buszon ha középre ülök ha a végébe akkor nincs semmi mert ott senki se lát de középen szinte mindenki és nagyon nyomasztó vagy ha elmegyünk éterembe ott is a sarokhoz legközelebb lévő asztalhoz ülünk és ha egyedül vagyok akkor nem is tudok enni

2017. dec. 22. 09:39
 1/5 A kérdező kommentje:
valami fóbia vagy nem tudom mi lehet ez
2017. dec. 22. 09:50
 2/5 anonim ***** válasza:
tömegfóbia? csak tipp.
2017. dec. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szociális fóbia
2017. dec. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Tömegiszony szerintem.
2017. dec. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen szociális fóbia. Bizonyos mértékig normálisnak számít (pl. engem is zavar, ha vadidegen emberek bámulnak a buszon az arcomba, vagy a mögöttem ülők látják a mobilomat, hallják, hogy miről beszélünk, stb.), de ha enni sem tudsz egyedül, ott komolyabb lehet a probléma. Meg kellene beszélni egy pszichológussal...
2017. dec. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!