Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Jo barát vagyok ha mindig...

Jo barát vagyok ha mindig észre veszem a barátnőm rossz oldalait és azok idegesítenek?

Figyelt kérdés
Pédául ha nekem kell sietném valahova akkor eszre vettem hogy direkt lassan jön, meg ha órára nem viszek könyvet elfelejtem, akkor eltakarja. De amúgy minden rendben elvileg:D
2017. dec. 28. 14:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Pont, hogy a barátod nem viselkedik úgy. Attól még nem vagy rossz, hogy ezeket észreveszed benne.
2017. dec. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez még nem jelenti azt,hogy rosz barát lennél.De ha zavarnak ezek a dolgok,gondolkodj el tett-e valamit ellened ez a barátod,akár apróságot is-beszólás,elfelejtett valamit...Saját tapasztalatomból általában olyan embereknek kezdem el nézi a hibáit akik valamivel ártotttam nekem.Az is lehet azonban,hogy téged ezek a dolgok ténylegesen zavarnak.
2017. dec. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!