Mi történik velem?

Figyelt kérdés
Elegem van mindenből...úgy érzem minden összeomlott körülöttem én meg csak nyugodtan ülök a romok tetején..nem érdekel semmi...nincs kedvem senkivel beszélgetni...nem érdekel a családom, nincs kedvem velük beszélgetni, se a barátaimmal..még az állataim se érdekelnek, pedig ők voltak a legfontosabbak...itt van egy halom tanulnivaló..nemsokára jönnek a vizsgáim..és annyira nem érdekel, hogy megbukok vagy nem..nem látom az életem értelmét...minden egy nagy fekete lyuk..Karácsony óta fekszek az ágyba ma vettem magamon annyi erőt, hogy felkeljek..nincs kedvem semmihez...mit lehet ilyenkor tenni? hogy lehetne jobb?

2017. dec. 29. 13:34
 1/4 A kérdező kommentje:
amúgy egy 20 éves lány vagyok
2017. dec. 29. 13:36
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak bele fáradtál .
2017. dec. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Mindenkinek van az életében egy ilyen időszaka. Próbálj meg minél hamarabb túljutni ezen a korszakon, mert csak nehezíted vele a jövődet. És amúgy is... Azzal, hogy fekszel az ágyban nem fog semmilyen probléma megoldódni..


Sok sikert! :)

2017. dec. 31. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Gondolj bele, hogy 30 vagy 40 évesen mennyire fogsz nevetni, vagy haragudni a mostani énedre. 1 életed van, amit jóformán még el sem kezdtél.
2017. dec. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!