Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Most mit csináljak tanácstalan...

Most mit csináljak tanácstalan vok?

Figyelt kérdés
holnap átjönne nagyon jó barátnőm(R) már 1hete szervezzük. a szünetbe montam h akor hoza el a DVDt és másik bnöm(V) meghaolta kérdezöskötöt és elmontam h mi lesz és ö(V) is fel akar jöni de mi nem akarjuk a másik bnömel h feljöjön V azal szekál h hivjam fel anyuját és mongyam meg h had jönöjn fel a V de nem hivtam fel már 3napja és nem akarom megbántani de akor ha a V feljön akor a R nem fog és ö vmijen szinten fontosab nekem
2010. jún. 4. 12:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mond meg neki kedvesen, nem elitasítóan, hogy ez közös program és majd legközelebb elhívod őt is.

Még annyit kérdeznék, hogy:

-mennyi idős vagy?

-nyelvtanóra?

2010. jún. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
mi van nyelvatan orával am 11vagyok és utálom a nyelvtan tanárt
2010. jún. 4. 13:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem hívd fel V-t is, és filmnézés közben lapozgassátok a helyesírási kéziszótárat... :)
2010. jún. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1. vagyok

Nem a utálni kellene a tanárt, hanem figyelni arra, mit mond...

2010. jún. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
kösz de kiderült V-t nem engedi az anyukája majd nyáron nyelvtanozok kicsit
2010. jún. 4. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!