Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nagyon-nagyon kérlek szépen...

Nagyon-nagyon kérlek szépen segíts! Én olyan tanácstalan vagyok, lécci önts belém egy kis önbizalmat! Egy 13 éves lány története lent (? )

Figyelt kérdés
Én ezt a helyzetet már nagyon nem bírom. Egy lány aki nem bírja, hogy jobban tanulok nála állandó jelleggel bánt engem. A múltnap egy hajszálat kellett levenni a mellényéről és mondtam neki, hogy nem hal bele, és msn-en meg elkezdte nekem mondani, hogyha jót akarok magamnak az életbe ki ne ejtsem többet a nevét, és ne dumáljak róla, mert ha nem akkor meglátjuk, hogy milyen hosszú a hajam (mármint meghúzza) az oszinak már nem is merek szólni mert vagy nem hisz nekem, vagy nem érdekli vagy szól neki de a helyzeten csak rosszabítana. Olyan tanácstalan vagyok. Azt mondja, hogyha ő megakarna verni szinte az egész osztály mellé állna, meghogy senki nem akar olyan lenni mint én. Nem is akarom, de azt, hogy nem szeretnek, olyan sokszor elmondja, hogy már elbizonytalalnít és kezd a bonoldulás határára hozni. Azt mondom neki, hogy de engemet igen is szeretnek, mire ő jaja biztos anyu apu meg a hülye macskád. Nekem ennyi is elég. Jó matekes vagyok és mindig fejemhez vágja. Megtudta, hogy tettszik egy srác, a barátnője ráis cuppant és szemtelenül rámír, hogy nem is vagyok irigy? És mondtam, hogy nem. Sokáig nem foglalkoztam vele, de ami, sok az sok. Valahogy bosszút kéne álljak rajta, hogy ne mind azt állítsa rólam, hogy félős vagyok meg tehetetlen. De igenis, amikor visszamegyünk vakációra ha jó kedvem talál lenni, tudok rosszat tenni neki. A kiránduláson ittak sört és van kép róla, szóval hiábavaló lenne, hogy tagadja mert az állításomat bizonyítékkal tudnám alátámasztani. De félek, hogy ezzel az oszinak is ártanék, ami valamilyen szinten az én életemet is befolyásolná. De úgyis ez az utolsó év...Bocsi ha hosszúra sikeredett...Nagyon szépen megkérek mindenkit, hogy valahogy segítsen nekem, mert ha ez sokáig megy valami rossz vége lesz érzem...vagy betellik a pohár és azt nézzük meg, hogy az ő haja meddig és, vagy én kikészülök és mehet a diliházba...
2010. dec. 23. 20:39
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
vakációról, boccs csak ideges vagyok...
2010. dec. 23. 20:42
 2/29 A kérdező kommentje:
mehetek*
2010. dec. 23. 20:43
 3/29 anonim ***** válasza:

Minek msn-ezel azzal, akit utálsz? Nem kell vele foglalkozni. Se szóba állni vele. Biztos van barátnőd a suliban, ne ezzel a libával törődj. Észre se vedd. Levelezőlistáidról meg töröld ki.

Bármilyen bosszú kicsinyes, ne csinálj olyat. Maradj tisztességes, hidd el, az jobb.

2010. dec. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Teljesen nem ezzel a témával ugrott nekem...dumálgatott erről-arról, és aztán mintha kicserélték volna...
2010. dec. 23. 20:50
 5/29 A kérdező kommentje:
Amugy igen van 3-4 akikre számíthatok :)
2010. dec. 23. 20:51
 6/29 anonim ***** válasza:

Kérdező: szerinted a felnőttek hogy oldanak meg egy ilyen helyzetet?

(Szándékosan nem írok semmi választ, először szeretném megtudni, hogy szerinted milyen lehet egy érett, előregondoló megoldás hasonló problémákra.)

2010. dec. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 Orsós Charmander ***** válasza:

istenkém... :D

még meghúzza a hajad :))

gyere hozzám megtanítalak a parasztlengőre aztán majd mutasd meg annak szerencsétlennek:D:D

2010. dec. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

Parasztlengő?? Micsoda? xD


Amugy az utolsó előttinek:

Nem vagyok felnőtt, de ha feleletet vársz, hát válaszolok: szerintem egy felnőtt leül és megbeszéli vele, hogy mindkettőjüknek jó legyen (ez a mi esetünkbe nem jó mert ha hozzászólsz hisztirohama lesz) vagy azt adja neki amit kap, vagyis ő is az őrületbe kergeti a másikat...az erőszakot nem nagyon ajánlanám...:)


Tudom hogy ezek nem jók, de hirtelen ennyi jutott eszembe...amugy egy felnőtt nem marakodik egy első helyért...ott nem tanulni kell, hanem azt alkalmazni, amit tanultál :)

2010. dec. 23. 21:46
 9/29 anonim ***** válasza:

Ha irigy rád, akkor valamit jól csinálsz.:) Biztos hallottad már.

Akit utálsz, azzal akkor sem kell msn-ezni, ha éppen jópofi volt, meg aranyos kedves rendes. Előbb-utóbb úgyis kibújik a szög a zsákból.

Foglalkozz vele kevesebbet, akkor majd észreveszi, hogy már nem vagy érdekes számára olyan szempontból, hogy így kitoljon veled.


Sok sikert:)

2010. dec. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

Ha hozzászólsz hisztirohama lesz?:|

Az igen: D

2010. dec. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!