Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Igaz az, hogy mindenki tehetsé...

Igaz az, hogy mindenki tehetséges valamiben?

Figyelt kérdés

Nos rám nem hiszem, hogy igaz ez vagy pedig még nem találtam meg azt amiben az lennék,de megmondom őszintén már sok kedvem nincs is keresgélni elfogadom inkább, hogy nem lehet mindenki ász


Kiemelkedő nem igazán vagyok semmiben

(Barkácsolás,suli,sport stb )

Ezzel nem azt mondom, hogy tök szerencsétlen vagyok mindenben amivel foglalkozom , mert ez sem lenne igaz

,de kiemelkedő teljesítményt nem igazán értem még el semmiben

Sokat foglalkoztam kis koromban egy játékkal (számitógépes) és ennek a játéknak az évek során mindig jött ki újabb verziója , ebbe pl egész jó teljesítményt értem el (a legjobb 1%ban vagyok benne ez kb 40.000ember), de kiemelkedni ebben sem tudok, mert annyira jó nem vagyok , hogy ebben a "szuk" retegben előre lépjek teljesíményben, pedig egész jól is tudnék vele keresni ha még jobb lennék



Szerintetek mindenki tehetséges valamiben?

Vagy pedig ez egy kitalált hülyeség?



2018. jan. 19. 14:46
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Én a semmittevésben vagyok jó. De hiába is értenék jobban bármihez mindenhez kezdőtőke kell az meg nincs.
2018. jan. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, anno édesapám kirakta a Rubik kockám 30perc alatt én meg néztem, hogy ez lehetetlen. Megtanultam kirakni és ma már versenyen is megállnám a helyem (igaz nem a dobogón) a 20mp-es átlagommal. Tehát a lényeg, hogy keresd mindenben a kihívást, próbálj ki minél több mindent, és fontos, hogy akarj jó lenni benne és a végén majd föleszmélsz, hogy az a valami tetszik és még jó is vagy benne.
2018. jan. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem ilyen egetverő dolgokra gondoltam első sorban, hogy pl: céget indítsak

Bár mondjuk üzleti érzékem az van

2018. jan. 19. 18:23
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az biztos, h9gy valamiben mindenki tehetséges. Csak ez a tehetseg szo olyan szuk kis korre korlatozodott h pl sport, tanulas, hang, zene, rajz(meg meg par ilyesmi) de mi van ha valaki az agynemufelhuzasban csillagosotos? De soha nem fog kideulni hogy 10 mp alatt felhuz 20 agynemuhazatot mert ezt senki nem nezi, senki sem ertekeli, sot talan meg o maga sem vette eszre milyen ugyes mert arra koncentralt hogy a fent felsoroltak kozul melyikben jo, es az egesz eletet ugy eli le, hogy azt hitte neki nincs tehetsege (moat ez egy egesz hulye pelda volt de azert ugyis ertheto)
2018. jan. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor lehet itt az iskola is negatív hatással, mert ha nem tud ott kiteljesedni valamiben a gyerek akkor érezheti Ő úgy később is, hogy semmiben sem jó
2018. jan. 20. 16:46
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen, igaz! Valamiben mindenki jó!

Szerintem csak még nem találtad meg.

Én pl. : közel a harminchoz kényszerűségből kezdtem varrni, ma azt remélem, hogy egyszer ebből fogok megélni.

Ne add fel!

2018. márc. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem igaz. Igenis is vannak (szép számmal) emberek, akik semmiben nem tehetségesek. Ettől még lehetnek boldog, elégedett, sőt: sikeres emberek.
2019. dec. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!