Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha egy lány bunkó velem, az...

Ha egy lány bunkó velem, az miért esik sokkal rosszabbul nekem, mintha egy fiú bunkó velem? Miért van ez így 14/F

Figyelt kérdés
2010. jún. 5. 16:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok

22/f

2010. jún. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

nekem az esik rosszabbul, ha egy fiú bunkó velem.

am. engem is érdekel!:)

15L

2010. jún. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 haggyámán ***** válasza:
100%

Mert lány teszi. Fiúknál megszoktad, mindig káromkodnak, bántják egymást. De a lányoktól inkább azt várod, hogy tetsszél nekik. Viszont ha épp az ellenkezőjét teszi a lány, akkor az egodnak "fáj", mert biztos nem tetszel neki.

Szerintem.

2010. jún. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

mert nekem meg az esik rosszabúl ha 1 fiú bunkó velem

13/L

2010. jún. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szard le más véleményét.Ennyi.

Soha ne csinálj olyant amit szégyelned kéne,és ha úgy köt beléd valaki.Mond meg neki a magadét.

2010. jún. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
16%

A mi osztájunkban minden csaj csesztet egy fiút, verjük,rukdossuk meg ijesmi, de őt nem zavarja.

11/L

2010. jún. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Erről van szó, ez a lényeg. Mindegyik nem a másiktól a szeretetet várja, így természetes az, hogy egy lánynak nem tetszik ha egy fiú, illetve egy fiúnak nem tetszik az ha egy lány bunkó vele. El kell kerülni az ilyeneket, és jobb ember után nézni, aki kedves, és megértő lesz hozzánk. F/13
2010. jún. 13. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
61%
Mert kötődsz hozzá hülye!
2010. jún. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem attól függ. Tehát ha egy fiú azt mondja, hogy: "Egy tetves r*banc vagy!" és tudom róla h ez egy bunkó paraszt, akkor teszek rá. De ha egy viszonylag normális lány, olyan akit kedvelek mondja, és nem csak mert káronkodhatnékja van, hanem mert olyat tettem, akkor sokkal rosszabbul érint.


Szerintem azért van, mert a másik nemtől azt várjuk, hogy rajongjon értünk. Aztán nem.

2010. jún. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Azért mert lány s úgy érzed neki nagyobb hatalma van feletted. Hát bizonyítsd be, hogy ez nem így van. Ha nem ért a szép szóból légy vele te is bunkó. Jó nem azt mondom harapd le a fejét csak hogy is mondjam "finoman" bunkó. Ha ez sem használna akkor meg keményíts be, légy még bunkóbb vele. Szerinted melyik fiúnak nem esne szarul ha egy lány bunkózna vele?! Hát gondolj már bele hiszen csak egy lány!

Hidd el ha nem hagyod magad akkor jobb lesz (Y)

2010. jún. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!