Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha egyedül vagyok, máshogy...

Ha egyedül vagyok, máshogy viselkedem, mint amikor társaságban vagyok, ez normális? 23/L

Figyelt kérdés
Amikor másokkal vagyok, viccesebb vagyok, pozitívabb, nem idegeskedek annyit, mert pl átveszem a hangulatukat, ha olyanokkal vagyok, akik lazábbak, nyitottabbak. Ilyenkor úgy érzem, hogy szinte én is olyan vagyok, és nem is vagyok zárkózott, bizonytalan, sokat nevetek, sőt néha én vagyok a mókamester. Amikor sokat vagyok egyedül, akkor előjön a zárkózott énem, és csomó hülyeségen agyalok, stresszelek, nem vagyok harmóniában magammal. Nem tudom miért lehet ez. És akkor most melyik az igazi énem? Vagy mindkettő, és ez normális?
2018. jan. 24. 21:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális. Én például ha egyedül vagyok, akkor magamban beszélek, társaságban pedig mással.
2018. jan. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Én pont fordítva vagyok így. :D
2018. jan. 27. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is pont így vagyok. Én úgy érzem, hogy az az igazi énem, amikor egyedül vagyok, csak amikor másokkal vagyok, akkor elvonják a figyelmem a rossz gondolatokról. Ezért szeretek munkába menni, semmi másért :D
2018. jan. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!