Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Simogatás mániás vagyok,...

Simogatás mániás vagyok, hogyan szokhatnék le róla?

Figyelt kérdés

Már rég óta mániám, hogy az összes kutyát, macskát, és simogatható állatot meg akarom simogatni, nem is azért mert nekem jó, hanem mert mikor simogatok akkor, szinte érzem mit érez a másik, és ez okoz nekem örömet...

Már jó ideje viszont hatalmas vágyat érzek arra, hogy nőket simogassak, csak úgy, hogy neki jó legyen.Mindenféle hátsó szándék nélkül.Van feleségem, de ő nem igényli a simogatást, pedig mindig arról álmodozom hogy testápolóval átkenem az egész testét, de mindig azt mondja, hogy akkor olajos lesz az ágy, le kell mosnia, stb.Nem vagyok masszőr, stb. Nem a szakmám, csak szívesen csinálnám...Még soha nem csaltam meg a feleségem,nem is áll szándékomban, de szerintem egy simogatás bele férhetne...csak úgy...de kit? Az utcán csak nem szólíthatok le valakit, és ha megtenném, akkor minimum szatírnak nézne...Egyébként, a nők szeretik, ha simogatják a hajukat, a hátukat, stb., vagy ez egy tévhit?



2018. jan. 26. 08:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Simogasd magadat
2018. jan. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Páromat rendszeresen kérem meg, hogy simogasson mert csak az tud megnyugtatni. Akár hogy, lábam, hátam, bármim csak érjen hozzám és simogasson... Gondolom azért szereted megérinteni az állatokat meg az embereket mert jó érzés hogy jó érzést kelthetsz.
2018. jan. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
xD
2018. jan. 27. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is nagyon szeretem a simogatást. De persze nem mindenki. Tegyetek az ágyra egy masszázslepedőt, ha csak az ágy összekoszolása a baja a feleségednek, ez megoldja.

Vagy menj el lomi-lomi masszőrnek másodállásban, akkor még fizetnek is érte :)

2018. jún. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!