Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Egyre nagyobb bajban vagyok!...

Egyre nagyobb bajban vagyok! MIt tegyek?

Figyelt kérdés
Már gyermerkkoromban is éreztem, hogy valami nincs rendjén, de mostanra biztossan tudom, hogy semmi sem oké. 17-18 éves koróm óta üldöznek olyan gondolatok, amik akaratom ellenére vannak, hogy pl .: elképzelem ahogy elütnek egy embert é szörnyet hal, vagy én ölök meg valakit brutálissan. Imádom a fegyvereket, 26 éves koromig alvilági életet éltem, sok embert megvertem brutálissan ok nélkül, ittam, drogoztam, loptam, raboltam, behajtottam, csaltam, mindnféle módon. Most azért vagyok bajban mert nekimentem ma már egy rendörnek is, igaz nem lett belőle semmi, de nem tudom visszatartani az érzelmeimet, egyre erősebb bennem, hogy ölni akarok..... aki tud segítsen, mert a diliházba nem megyek mert ott tuti ölni fogok!
2010. jún. 6. 16:36
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
nem a számgéphez akartam írni szory
2010. jún. 6. 16:37
 2/18 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de ezt a sok programozó kocka oldja meg?

Szokj rá a WoW-ra, akkor még pisálni sem akarsz majd kimenni nemhogy garázdálkodni...

Viccet félretéve:

ha nem kamu, akkor kérj segítséget, de szakembertől!

2010. jún. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Irány egy jó pszichológus! A gyermekkorod milyen volt? A szüleiddel milyen a kapcsolatod? Ért valamilyen trauma?
2010. jún. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
nem megyek psihológushoz mert már voltam és az is csak fölidegesített mert mondta hogy feküdjek be. Én meg mondtam hogy nem fogok ő meg ott okoskodott én meg meg akartam verni érte. gyerekkorom ? apám alkoholista , sokat vert , aztán én is őt :DD nem tudom mindíg is csibész voltam
2010. jún. 6. 16:56
 5/18 anonim ***** válasza:
Rengeteg pszichológus van biztos nem mindegyik akar "lefektetni", keress egy másikat. Neked segítségre van szükséged, mégpedig minél előbb!
2010. jún. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nézd, szerintem ez egy elég komoly probléma, az is kiderült, hogy valószínűleg a gyerekkori traumák állhatnak a háttérben. Neked komolyabb segítségre van szükséged, mint a netezők véleménye. Ha keresel, akkor biztosan találsz egy jó és megbízható szakembert. Én mindenesetre őszintén kívánom Neked, hogy helyre jöjjenek a dolgaid!
2010. jún. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
én is a pszichológust ajánlom. Azért van, aki érti is a dolgát. Ha mindenképp ellenzed a dolgot, akkor nincs egy haverod, vagy barátnőd, aki segíthetne ezen átlendülni? Kezdetnek már az is nagyon jó, hogy felismered a problémádat. Én nagyon szívesen segítenék, de szerintem ehhez az én "köznapi" életszemléletem és tudásom nem elég...
2010. jún. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Ha nem mész diliházba, előbb-utóbb erőszakkal visznek be, és kényszerzubbonyt kapsz, de ha neked ez jól esne...
2010. jún. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
A gyerekkori sérelmeid a gyökere ezeknek a dolgoknak. Ha semmiképp nem akarsz pszichológushoz menni, akkor magadnak kell segíteni magadon. Először is, nagyon jó kezdés, hogy felismered, hogy baj van. Sokan nem ismerik fel, nekik természetes ha ilyen dolgokat tesznek. Tehát nem vagy elveszve. Mindenképp olyan társaságot keress magadnak, amik nem olyan emberekből állnak akik "alvilágiak". Lesz előtted példa, hogy mennyire jól eltudnak lenni. Találhatsz egy megbízható barátot, akinek elmondhatod ezeket a dolgaidat, nem fog elítélni, segíteni fog. De meg kell válogatni, ki lesz az a személy. Próbáld meg lefoglalni magad. Sportolj, járj valamilyen tanfolyamra akármi, csak kösd le a gondolataid! Amikor érzed, hogy jön a gondolat, hogy megölnél valakit, akkor tisztázd magadban, hogy ez nem jó, nem helyes, nem szabad ilyenre gondolni. Ekkor gondolj valami szépre. Pl. szerelem vagy akármi, vagy egy film amit láttál(persze nem öldöklős). Amikor nekimennél valakinek gondold át mit teszel. Tudom, hogy nem egyszerű, és magától jön az indulat, és úgy érzed nem tudsz megállni, de muszáj!!!! Számolj el 10-ig, gondold végig szükséges-e az, hogy ezt megtedd. Figyeld meg, ahogy elkezded kordában tartani a gondolataid, egyre kevesebbszer fognak előjönni! Remélem sikerül, ha valami van, írj! :)
2010. jún. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

21:05 ös. Köszönöm nagyon jókat írtál. Te egy bölcs ember lehetsz, hát megérted a gondom, hogy nem akarok dokihoz menni. Az a baj hogy állandóan sportolok , kondiba járok és néha azt gondolom hogy az is közrejátszik a fura gondolataimban. 198 magas vagy és 120 kg a karom 53 cm szinte szín izom vagyok és ez is késztet néha, és a gondolat, hogy tösszeroppantok valakit és az milyen jó érzés lenne. Tudom full beteg gondolatok és biztossan nem vagyok már 100%-os . Próbáltam segíteni magamon, hogy mondtad v. írtad, hogy kerüljem a baj forrásokat. Hát már nem iszom piát,mert ha iszom akkor rossz dolgokat teszek....

De így is olyan tudok lenni ha nem iszom. A barátaimat meg hogy ne találkozzak velük , hát az nem menne szerintem. olyanok mint én. úgy érzem hogy én is tartozok valahova ha velük vagyok. Néha elfogadom magam olyannak amilyen vagyok. Bár tudom hogy nem túl jó. Pl ma levittem a szemetet és miközben nyitom ki az ajtót már tol is ki engem egy másik lakó valami 40 es pali , szinte fére lökött és alig bírtam ki hogy ne vágjam ketté az agyát. beszóltam neki hogy figyeljen oda tata mert eltöröm a nyakát. ő meg bocsánatot kért, de szívem szerint fuuu. Iskolába ? írni sem tudok helyessen , diszleksziás vagyok olvasás is akadozva megy. csak kinevetnének. akkor meg tudom mi lesz a vége. de köszi a tanácsot próbálom jegelni az agyam.néha a falat ütöm az megnyugtat kicsit.

2010. jún. 6. 21:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!