Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Egyre nagyobb bajban vagyok!...

Egyre nagyobb bajban vagyok! MIt tegyek?

Figyelt kérdés
Már gyermerkkoromban is éreztem, hogy valami nincs rendjén, de mostanra biztossan tudom, hogy semmi sem oké. 17-18 éves koróm óta üldöznek olyan gondolatok, amik akaratom ellenére vannak, hogy pl .: elképzelem ahogy elütnek egy embert é szörnyet hal, vagy én ölök meg valakit brutálissan. Imádom a fegyvereket, 26 éves koromig alvilági életet éltem, sok embert megvertem brutálissan ok nélkül, ittam, drogoztam, loptam, raboltam, behajtottam, csaltam, mindnféle módon. Most azért vagyok bajban mert nekimentem ma már egy rendörnek is, igaz nem lett belőle semmi, de nem tudom visszatartani az érzelmeimet, egyre erősebb bennem, hogy ölni akarok..... aki tud segítsen, mert a diliházba nem megyek mert ott tuti ölni fogok!
2010. jún. 6. 16:36
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Tisztelem benned azt, hogy megoldást keresel a problémáidra. Meg az is becsülendő, hogy felismerted, hogy ez így nem jó élet. Az okok már megvannak, a gyerekkori élményeidet egyik gyereknek se kívánom. Itt kérdezném meg, hogy a diszlexia és diszgráfia miatt csúfoltak-e a suliban? Vagy otthon nem mondták, hogy így nem fogod vinni semmire? Ez is nagyban közrejátszhat abban, ahová most jutottál.

A sport jó ötlet, bár azért azok az adatok nem semmik:) Én eltörpülök melletted:) Azért ajánlom, hogy szerezz be otthonra egy boxzsákot. Egyrészt megkíméled a falat, másrészt a kezed se menne tönkre, Mi lenne, ha ezzel kapcsolatban tanulnál valamit? Egy OKJ-s képzés mondjuk? Diszlexiával és diszgráfiával is lehet tanulni. Mutasd meg azoknak, akik emiatt cikiztek, hogy csakazértis viszed valamire. Szerintem a barátaidat ne hanyagold. Ha Te felismerted a problémádat, lehet, hogy ők is fel fogják, és együtt meg tudjátok oldani. Kell a közösségi életbe való tartozás érzése. Ha érzed, hogy "robbanni" fogsz, akkor vonulj félre, és tombold ki magad. Ha valaki bunkó veled, és emiatt agyalnád meg, akkor próbálj meg arra gondolni, hogy azért nem ütöd meg, mert azt nem érdemli meg, hogy egyáltalán bepiszkold a kezed miatta. Nyisd ki a szemed, és kezd el keresni a jó dolgokat körülötted. Ez egy nagyon nagy probléma, a megoldása nagyon nehéz, de ha megfogadod a tanácsokat, nem kell pszichológus, se pszichiáter.

Én nagyon drukkolok Neked, kegyetlen lehet ilyen tudattal élni, de hiszem, hogy meg tudod oldani a gondot. Ha szeretnéd, írj még bátran!

23/L

2010. jún. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:

21.05ös vagyok. Látod, már tettél az ellen valamit, hogy ilyen legyél. Nem piálsz. :) Ezek apró örömök, de sokat jelentenek. Arra azért figyelj, hogy a baráti társaság, ahova tartozol, olyan beállítottságú mint te, akkor sosem tudsz 100%an kijönni ebből a dologból. Azért javasolnám, hogy ismerkedj több emberrel, járkálj el másokkal is. Az, hogy beszóltál a pasinak nem olyan nagy bűn, jobb, mintha ott helyben megverted volna. Ha tudod kontrollálni a gondolataid, cselekedeteid, ez is elfog múlni. Mivel érzed, hogy valamit "szét kell roppantanod" vagy ütni, verni, ajánlanék egy ilyen kis labdát amit nyomogathatsz. Olyan erősen nyomhatod amennyire szeretnéd. És le is nyugszol tőle. Nem baromság, tényleg jó dolog. Az, hogy kondizol, sportolsz nem baj, ha nem tennéd még feszültebb lennél. Még azt ajánlanám, hogy szerezz be halolaj kapszulát. Ebben omega3 van, ami jó az agynak, stresszes időszakban is szokták szedni, depresszióból lábadozó betegeknek is javasolt. Huzamosabb ideig kell szedni, de a hatás nem marad el itt sem. Van a boltokban akár 1300 ft-ért vény nélkül kapható.

Remélem segíthettem!

2010. jún. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Halkan jegyzem meg, gyakran sétálj cigánytelepek felé ott kielégítheted a vágyaidat.
2010. jún. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Igen! Gyerekkoromban cikizett az apám meg a bátyám is, hogy nem tudok úgy olvasni, volt amikor bántott, de utána nem foglalkoztam vele meg nem is volt mindennapos téma.

A suliban volt ciki inkább az osztálytársaim elött, amikor olvastam, mindenki röhögöt, addig ameddig úl szájba nem vertem őket. Utána senki nem cikizett. Beszéltem egy ilyen tarapeuta izéve, és ő is azt mondta, hogy valszeg a gyerekkoromra vezethető vissza.

De ezeknek a tudatában is néha, ill. mindíg amikor olyan szitu van, szeretek én dominálni és álltalában mindíg én dominálok. Ha valaki barom nem tudom kibírni, hogy nem zuzzam le. Volt már olyan aki kibeszélte magát, de álltalában nem tudják. És jó is érzem magam közben rájöttem. Néha úgy fogom fel, hogy bennem van egy állat és azt nem lehet befogni, mint a vadász ösztön a ragadozókban. Tegnap is szájonvágdostam egy palit, mert nagy volt a szája, és tette magát a kondiban, meg rég óta bögyömben volt. Kicsit átrendeztem az arccsontját. Volt nálam kés és olyan szívessen belevágtam volna az agyába, egy centire volt tőle.Csak jöttek a zsaruk, de nem szoltak bele mert a gyerek nem volt spicli vagyis nem mert. Nem tudom szerintem nincs értelme küzdeni ellen úgy sem fog menni szerintem. Most is úgy érzem hogy 3 embert akarok kinyírni és csak várom a pillanatot, hogy mikor lesz rá alkalmam. Úgy várom mint kis gyerek a karácsonyt. Vicessen hangzik ez lehet, de így vagy. Néha olyan mint, ha nem magam lennék, és rendes vagyok, néha meg olyan vagyok mint mindíg agresszív. Most is olyan indulatot érzek magamban, hogy át akarom vinni a falat. Meg úgy érzem, hogy b u z i s ez is, hogy én ide irogatok. Egyszer ilyen vagyok egyszer olyan azt tudom. De írok mert tudom, hogy nem normális dolog ez, mint ha lenne megoldás, de egyre úgy érzem hogy nincs.Próbálok erölködök, amit mondtál, hogy elszámolok 10 ig, de 100 ig is számolhatnék. Nem ment. A haverokat nem lehet csak úgy lezárni az nem úgy megy.Az nem csak haverság többről van szó, ez nem rére értendő nem vagyok b u z z a n c s.

Szóval az nem egyszerű, de tom hogy azt kéne.

Azok nem fognak megváltozzni senki kedvéért még az egyémért sem. És akkor sem ha én megváltoznék.

Az utolsó írónak pedig üzenem, hogy nekem nincs gondom a cigókkal, sőt vagy egy két barátom is. Van egy két puttó roma , de azokkal nem foglalkozom. Csak annyit teszek hozzá, ha gondod van velük nyugodtan zuzz le egy párat, nem lesz gond,nem kell úgy félni a jipsziktől, és a jard is elnézi, csak figyelj hogy kit vágsz ketté, és figyelj arra, hogy legyen okod rá. És nem azért mert raszista vagy, mert ha az vagy és úgy vered meg(ok nélkül) neked véged barátom.Ha meg forrófejü skinhead vagy akkor meg csatlakozz a 88- asokhoz....

2010. jún. 10. 01:34
 15/18 anonim ***** válasza:
Van barátnőd?
2010. jún. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
komoly nincs .
2010. jún. 11. 18:16
 17/18 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy egy okos lány jó hatással lenne rád. Levezethetnéd vele a fölös energiáid egy részét... :))
2010. jún. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nagyon érdekes ember lehetsz. Szerintem keress barátot, olyat aki meghallgat, akinek fontos vagy, aki jóban-rosszban veled tart, aki kihúz a lelki kalamajkából. Én is sokszor gondoltam arra hogy embert ölök. Mindig is érdekeltek a fegyverek, és minden ilyesmi. Ezt azért mondom el, hátha segít valamit hogy nem vagy egyedül. Nagyon tisztelendő hogy próbálsz segítséget kérni. Nem kell diliházba menned, csak egy olyan embert találnod akinek bármikor kiöntheted a szíved. Nekem is van egy ilyen ember az életemben, akinek bármikor bármit elmondhatok. Nagyon nagy segítség, hidd. Az én apám is alkesz, de nem ver. Csak cirkuszol. Sokszor gondoltam arra hogy végzek vele. De túlságosan szeretem azt a hülye dejté hogy komolyan gondoljam. De néha azért eljátszok a gondolattal, hogy mi lenne ha...
2010. jún. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!