Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért vagyok ennyire szerencsé...

Miért vagyok ennyire szerencsétlen lusta dög?

Figyelt kérdés
Végzős egyetemista vagyok, most kéne írnom a szakdolgozatomat, de annyira utálom magam. Csütörtöktől vasárnapig semmi dolgom nem lett volna, csak ezzel foglalkozni, erre nem csináltam az ég világon semmit!!! De tényleg semmit. Egyszerűen lusta vagyok elkezdeni, pedig már több mint egy hete megvan a témám. Most jön a harmadik hét, pontosan 3 hónapom van még megcsinálni, úgyhogy többet nem halogathatom, de egyszerűen mikor lefekszem aludni azt kívánom bárcsak ne kellene holnap felkelni. Csak ülök a szobámban egész nap és nem csinálok semmit. Még ha lenne valami okom rá pl filmeznék vagy játszanék, söröznék a haverjaimmal de nem. Csak ülök és nézek ki a fejemből órákon, napokon át. Lehet hogy valami bajom van?

2015. szept. 20. 23:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Nehéz elkezdeni. Kezd írni a 2. oldalt. Vagy az 5.oldalt És majd visszatérsz az elejére. Ha elkezded lavinaszerűen jön a többi: könyvtárba menni, ezt-azt kivenni, gyűjteni, ábrákat készíteni (mi a téma? csak kiváncsiság,ha akarod priviben, minden feladatnál ez a menet) Ha beindul lehet , hogy ez az elsőként írt 2. oldal teljesen eltűnik , vagy megváltozik. Lehet, hogy most az lenn a jó: kikacsolod a gépet és írsz a témáról egy oldalt - ahogy jön, lehet csapongva is, lehet asszociálva is - ez kilazít. Holnap reggel ezzel kezd.
2015. szept. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
*2x kezdd :D
2015. szept. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Szia :)


Mérnöki szakra járok, és egy kísérleti nyúlásmérő eljárásról kell írnom. Már elkezdtem az irodalom kutatást , összeszedtem csomó dolgot meg minden, csak le kéne írni őket stb

2015. szept. 20. 23:26
 4/7 anonim ***** válasza:

Próbáld meg, amit az imént írtam. Valahogy le kell győzni ezt, és működik, hogy in medias res belevágsz a közepébe:D

MOST!

2015. szept. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
76%
Hajlamos vagy a depresszióra. Fordulhatsz orvoshoz is, de próbálhatod saját magad is felpörgetni kicsit, menj el hazulról sportolni pl. Ha belesüppedsz, egyre szarabbul leszel! A sújosabb esetek már egyedül nem képesek kijönni belőle, akár napokig is étlen-szomjan fekszenek az ágyukban. Nagyon veszélyes állapot! Ne hanyagold el, és ne gondold hogy lusta vagy! Ez egy betegség!
2015. okt. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hogy haladsz, kérdező? 1
2015. okt. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jól álltam vele, viszont a konzulensem enyhén szólva khm... múlthéten elküldtem neki, megbeszéltük hogy átnézi, és megmondja mit kell még beleírni, mert mondtam hogy kevésnek érzem (mindent megcsináltam amit mondott feladatnak, ő a téma kiíró, témavezető is stb) még mindig nem válaszolt, pedig a héten kétszer is megkértem személyesen hogy nézze meg. Legkésőbbi határidő dec 14. , de addig még sok egyéb dolgom is van, most lett volna időm ezzel foglalkozni, de nem érdekelte. Annyira elegem van ebből, hogy megint nem a saját hibámból lesz rossz valami....
2015. dec. 7. 00:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!