Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nem megy a társkeresés,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem megy a társkeresés, változtass -szokták itt gyk-n mondani, de mi van akkor, ha valamin nem tudsz (egyedül) változtatni?

Figyelt kérdés

Jó, változtatni.

És akkor mi van, ha a sikertelenség (egyik) oka olyan, hogy azon (már) nem tudsz változtatni?

Vegyünk például engem. Nekem (több más defekttel együtt, pl. introvertáltság, szociális fóbia és kezdődő depresszió (és akkor itt egy rész-kérdés: tud valaki Nyíregyházán olyan pszichológust, aki megfizethető áron tudna nekem segíteni a fenti problémák megoldásában?)) van egy olyan problémám, hogy 31 éves létemre tapasztalatlan vagyok a párkapcsolatok terén (igen szexuális téren is, de ez utóbbi csak egy kis része az előbbinek, ha "hivatásoshoz" mennék, attól még nem lennék tapasztaltabb párkapcsolati területen, szóval ne válaszolja nekem senki a "menjek prostihoz" mantrát, köszönöm). Na ez a legtöbb nőnél alapból kizáró ok, és ennek a körülménynek a megoldása, gyakorlatilag a "változtatás" maga:

1. Tapasztalatot szereznék, de ehhez össze kellene jönnöm valakivel ami lehetetlen mert az az illető nyilván nem akar velem a tapasztalat hiánya miatt...

2. Időutazás...

Szóval igazi 22-es csapdája szituációban vagyok és ráadásul érzem, hogy ez az egész egyre jobban kikezdi a mentális egészségemet is. Folyton az jár a fejemben, hogy mennyire hiányoznak olyan (eddig meg nem tapasztalt) apróságok, mint a csók, vagy egy ölelés, de olyan nagy dolgok is hiányozni fognak, mint a saját család példaul. Ezen gondolatok pedig bénítóan hatnak a mindennapi életemben, munkámban...

Nem bírom már sokáig...

:(



2018. jan. 24. 09:12
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
97%

Pszichológus ingyen is van, csak a háziorvoson keresztül kell rákérdezni.


Nőként meglep, amit írsz. Soha egyetlen férfitól sem kérdeztem meg mennyi tapasztalata van. Miért lenne ez kizáró ok bármiben is?? Nem értem.


Egyetértek azzal, aki azt mondta, változtass! Épp ideje! Kifogásokat nem kell keresni. Csak pszichológust és alkalmat a randizásra.

2018. jan. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
96%

" de ehhez össze kellene jönnöm valakivel ami lehetetlen mert az az illető nyilván nem akar velem a tapasztalat hiánya miatt... "


Ha Te ezt így el is döntötted más helyett, akkor így is lesz! spoiler alert: NOT! :)))


Aki a tapasztalatlanságra akar hivatkozni, az tulajdonképpen meg is találta a "tökéletes" ürügyet arra, hogy "pattintson" téged. Hidd el, akit IGAZÁN érdekelni fogsz, az nem fog ilyen mondvacsinált dolgok miatt lekoccoltatni. Csak magamból tudok kiindulni persze, de ha nekem egy nő abszolút bejönne belsőre meg vonzónak is találnám és működne a kommunikáció kb le***rnám, hogy tapasztalt vagy sem. :)


Szerintem hagyjad, hogy a dolgok menjenek a természetes medrükben, engedd el magad, ne görcsölj rá ezekre! (hajjaj én is ilyen voltam régen) Hülyeség, csak magadat rombolod le sajnos!


39F

2018. jan. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:
Néha még látom a pislákoló fényt az alagút végén, bár egyre távolibb és egyre halványabb, de a napom nagyobb részében a teljes sötétség uralkodik el (ha értitek, hogy értem).
2018. jan. 24. 09:21
 4/39 anonim ***** válasza:

És a homlokodra tetováltattad, hogy szűz vagy?

Nem ezzel kell nyitni. Mikor a csaj rákérdez arra, hogy hány barátnőd volt, akkor egy "úriember ilyenről nem beszél" bőven elég. Esetleg tedd hozzá, hogy "nem sok", nehogy bugyipecérnek nézzen. Utána tereld át a témát. "Most komoly kapcsolatot keresek, olyat, akivel családom lehet", blabla.

Majd eljön az ideje, akkor elmondod, hogy ő az első. Akkor már nem fog számítani.

2018. jan. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
Te kreálod magadnak a sötétséget. Amíg ezt nem tudatosítod, addig nem oszlik el. Nem sajnálni kell magad, hanem tenni ellene! Addig ez csak panaszkodás. Mint aki rossz kapcsolatban van, de nem lép ki belőle. Csak fordítva. Tegyél ellene! Nem hiszem el, hogy ha heti 50 nőnél próbálkozol, egy sem mond igent néhány hónapon belül. Csinálni, csinálni, csinálni! Nem rinyálni!
2018. jan. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy túl sokat gyakorizom, de rengeteg kerdést láttam már itt, és rengeteg × rengeteg választ olvastam, ahol a nők többsége eleve kizárja, hogy "tapasztalatlan" sráccal jöjjön össze ("én egy 30+ évest nincs kedvem tanítgatni","aki 30+ evesen szűz, az defektes" (mondjuk utóbbinak ezek szerint igaza lehet...)).
2018. jan. 24. 09:29
 7/39 anonim ***** válasza:
66%

Kérdésedben a válasz. Keress fel egy jó pszichológust, az legyen az első.

Ja, és még véletlenül se a gyakori olvasóközönségéből indulj ki.

2018. jan. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:

Pszichologiai segitsegert ingyen is folyamodhatsz. Igazan le fogod nyügözni az öndiagnosztikaddal.


Persze, a tavolbol en sem tudom megmondani, mennyire megalapozott a velemenyed, de attol, hogy valaki nem mer megszolitani egy lanyt, meg nem kell ezt mindenfele fobiakra fogni. Egyszerüen csinald! Ha tenyleg fobias vagy, is ez a legjobb ut annak legyözese erdekeben. Az, hogy a nök "elvarjak" a tapasztalatot megint egy a rengeteg felesleges altalanositas között. Soha senki nem fog bejönni minden nönek! Lehet, teged több nö utasit majd vissza, mint olyat, aki rutinbol flörtöl, de ne azokkal törödj. Kitartoan probalkozz azert az egy nöert, aki illik hozzad, aki elfogad teged olyannak amilyen vagy es aki kepes szeretni.

2018. jan. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
38%
Ne haragudj, de ki nem állhatom a magadfajtákat. Rajtatok szoktam felbäszni magam, mert bármit mond nektek az ember megoldásnak, mindenre lesz egy frappáns kifogásotok. Hát bakker akkor éljetek így.
2018. jan. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
Az introvertáltság miért defekt? Ez már nem tetszik. Akkor én defektes vagyok, magadat is annak tartod? Ha nem tudod, hogy ingyen is van pszichológus, az abszolút minimumot sem lépted meg, hogy jobb legyen.
2018. jan. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!