Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Egész nap a gép előtt ülök....

Egész nap a gép előtt ülök. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Reggeltől estig a gép előtt ülök egész nap. Tudom, hogy ez nagyon rossz dolog. Nem "kockulok", csak beszélgetek. A barátok nem érnek rá mindig, nem tudok mindig elmenni itthonról. Viszont, ha itthon vagyok, akkor mindig csak a gép-gép-gép. Mit csináljak, hogy leszokjak?
2010. jún. 6. 20:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
miért kéne leszokni? amúgy ha zavar fogj egy jó könyvet, feküdj el a kanapén és olvasgass pár órát :)
2010. jún. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
Ezzel én is így vagyok. De nem is akarok leszokni :)
2010. jún. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 psytom válasza:
41%
hát...ha nem ér rá haver...olvasgass, menj el edzeni, látogass meg valami családtagot..de a legjobb sztem a sport:) menj el boxolni, kondizni, úszni esetleg, vagy ami teccik
2010. jún. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
38%
Én is így vagyok,és néha idegesít.Csak erre azt tudom mondani,hogy ha valami szép tengerparton éldegélnék,vagy valami jobb,érdekesebb helyen,akkor biztos nem punnyadnék itt a gép előtt.
2010. jún. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Na ezzel én is így vagyok. Ha valami tengerparton vagy pörgős helyen élnék, biztos nem gépeznék folyton. Pl. mikor nyaralunk eszembe sem jut a gép. Az a bajom, hogy úgyérzem függő lettem. Reggel felkelek az az első, hogy bekapcsolom a gépet, ha hazaérek valahonnan akkor detto. Ha olvasok vagy valami, akkor is folyton az msn-t lesem, hogy kivan fent és hasonlók. Gondoltam rá, hogy csak néha megyek fel, kapcsolom be a gépet, de félek, hogy lemaradok valamiről. :(
2010. jún. 6. 21:18
 6/9 anonim ***** válasza:
55%
áá velem is ez van :S:S volt már pár elkeseredett próbálkozásom a leszokást illetően, ideig-óráig sikerült, max 2 hét volt a legtöbb, amit kibírtam kevés (csak esti) gépezéssel, a többit pár nap alatt feladtam. Most is épp egy feladás után vagyok, teljesen visszaszoktam. Csak gép gép gép nekemis. Gyakorizok, g-mailemet nézegetem 10 percenként, msn, olvasgatok... de ez így nagyon nincs rendjén :S És évek óta ez megy.
2010. jún. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%

Ugyan már, miről maradnál le? Hogy hanyadik perce jár Mari és Pisti? :)

Én falusi vagyok, itt sincs semmi. Na de, 20 perc buszozás és máris a városban vagyok. Viszont, lenne egy kérdésem:

A haverok mit csinálnak, hogy nem mindig érnek rá? Mert szerintem ők is a gép előtt punnyadhatnak.

Gondolom, még 10-es éveidben jársz. Ilyenkor az ember nem szeret csak úgy, egyedül neki indulni bárminek is, ha unatkozik. Én egész héten a péntek estémet tervezgetem. Jó, mi? :) És most tényleg, válaszolva a kérdésre:

Menjetek el meginni valamit, most már a strandok is nyitnak, oda is eltudtok menni, fotózgassatok, menjetek el kirakatok nézegetni, mozi, este egy séta a tónál, vagy akárhol. Próbáld meg megmozgatni az embereket. Hú, igazából, még rengeteg ötletem lenne! :)

2010. jún. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
TÖRÖLD LE AZ MSN-T A SZÁMÍTÓGÉPRŐL!!!
2013. márc. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sikerült már leszokni? :)
2013. jún. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!