Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért vagyok még mindig egyedül?

Miért vagyok még mindig egyedül?

Figyelt kérdés

Sziasztok remélem tudtok segíteni! 21 éves egyedülálló lány vagyok. Soha nem volt még kapcsolatom ennyi idős létemre. (Csók már legalább igen...) Alapvetően gátlásosabb, zárkózottabb lány vagyok, de mostanában kezdek kicsit magamra találni! Nem vagyok szép, de csúnya sem. Olyan átlagos.

Minden ismerősöm kérdezgeti tőlem, miért nincs barátom, mert SENKI nem érti, és én sem. Nekem ez egy borzasztó tragédia, mert az élet értelme szerintem a szerelem! De úgy érzem, remény sincsen rá mert valamiért rám sem néznek a pasik... Néha úgy érzem ez így nem élet és nem bírom tovább, mert nem akarok 40 évesen is majd egyedül élni!

Mivel tudnátok felvidítani? Pszichológus?


2010. jún. 6. 23:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

A nagy külső változtatást felejtsd el. Az egész attól függ, hogy milyen pasi kell. Hiába tuningolod fel magad a maxra, mert sosem leszel boldog egy olyan fiú mellett aki csak a külsődért szeret, és elvárja, hogy minden nap maximálisan nézzél ki. Te mondtad, hogy fontos a szerelem....hát keress egy olyan fiút magadnak aki osztja az érzelmeid. Mi a francért kell szemüveg helyett kontaktlencse? Mi a gond a kínai cuccokkal? Egy fiú nem fog leellenőriztetni, hogy akkor a cuccaid márkásak-e, vagy, hogy elutasítson mert te szemüveges vagy. A szemüveget csak az óvodában nézték le.

Inkább próbálj meg rámenősebb lenni. Én is szeretem ha a lány odajön hozzám, hogy elcsevegjünk. Sőt el is várom, hogy néha a lány is tegyen a kapcsolatért. A fiúknak lehet, hogy tetszel de nem kezdeményeznek. Én se szoktam az összeg lánynak udvarolni aki bejön nekem.

Szal a lényeg, hogy próbálj te is kezdeményezni. Csak ne legyél túl rámenős.

2010. jún. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Próbálkozz társkereső oldalakon. Regelj be, és nyugodtan írj rá azokra , akik tetszenek. Ajánlom, hogy azoknak is írj, aki nem tett fel képet, de az adatlapja alapján szimpatikus, mert ezek valószínűleg hasonló gátlásosak, mint Te, és ők is csak várják, hogy valaki rájuk találjon. A helyes, csapodár fiuk meg úgysem hagynák ki azt, hogy ne villogtassák magukat. Azokkal nem kell foglalkozni.
2010. jún. 16. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:

Felesleges azon agyalni, hogy lehet, hogy nem nézel ki elég jól (amit lehet, hogy csak te beszélsz be magadnak), vagy hogy a többi lány csinosabb nálad stb..

Fontosabb, hogy az ember merje magát adni és hamar megtudjon nyílni, így szórakoztató és kellemes lesz a jelenléte. Sok embert megtudtam így ismerni és beszélgetés közben nem azon agyaltam, hogy hogyan tűnhetnék még vonzóbbnak.. Ismerkedni pedig bárhol lehet. Szereztem már úgy ismerőst, hogy együtt álltunk egy buszmegállóban az idő rossz volt, a busz meg késett és kezdetben erről a két mindennapos dologról kezdtünk el beszélgetni. Pár hétre rá meg összefutottunk egy kávézóban így az ő ismerőseit is megismertem.

De ez az élmélet csak akkor nem fog megdőlni, ha alapból jól érzed magad a bőrődben és ez nem egyenlő azzal, hogy neked kell lenned legszebbnek(nálam is vannak jóval szebb lányok). A külső terén nagyon fontos az ápoltság, és hogy ne feszengj a ruháidban. Ha ezek megvannak akkor magabiztos leszel, és a magabiztosság vonzó. :)

2010. jún. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

az ember képes módosítani a személyiségét, tehát könnyedén szert tud tenni önbizalomra.

egy dolgot azért jó ha tudsz, ha erősen vágyakozol egy partner után, "Murphy törénye" érvénybe léphet, és rihtig nem fogsz találni. Van más út is. Beletörődsz, hogy most nincs senkid, és vársz türelmesen. Te 21 vagy én 25, ráadásul én fiú, s nekem nem volt még barátnőm. Türelmes vagyok, és nem vágyakozó, mert abból csak a "lelki problémák" vannak...lásd a tied. Én azt tanácsolom, légy türelmes, higgadt, és figyeld meg, megtalálod az igazit. Mert akinek az élet értelme a szerelem, annak tudnia kell várni is rá. Türelem rózsát terem. :)

Lehet azé nem néznek rád a fiúk, mert nem azt érzik rajtad, hogy könnyen "megfektethető" vagy, mert sajnos mostanában ilyenek a helyzetek...tudod kiül az emberen, hogy ki nimfomániás...meg ez kémia is...


üdv

25/F

2010. jún. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

"A külső megfog, a belső megtart"

"Élj a mának!"

"Nem a szépség, a belső a fontos"

"Egyszer élünk."


Kb. ekkora közhelyekkel próbáljátok vigasztalni. Küldjél nekem ide egy fotót magadról: robot_redford@citromail.hu


És konkrétan megmondom hogy mi a baj veled kertelés nélkül.

2010. jún. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
13:13 te valami varázsló vagy? miből gondolod, hogy a külsejével van gond? Szerintem meg a személyiségével. A csúnya embereknek is lehet szép partnerük. Egyszerűen úgy hívják, hogy kisugárzás. A képet ha meglátod, max a te igényeid szerint tudod eldönteni, hogy mit kéne csináljon, hogy jól nézzen ki. De a szépség relatív, nem hiszem, hogy olyan változást tudnál javasolni, hogy bárki is másképp tekintsen rá.
2010. jún. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!