Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Már nagyon unom! Mit csináljak?

Már nagyon unom! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Na szóval van egy bnőm és néha összekapunk dolgokon...

na ma 6.-órában bementünk a terembe h megcsináljuk a tanároknak az üdvözlőlapot...mivel vártunk a többieket addig a bnőm felírta az "o" betűt a táblára (azt a vakációsat..) és egy lány fejet rajzolt én pedig elkezdtem versem mondani arról h mit rajzol nem volt bántó csak humoros ahogyan előadtam és ő erre kimegy se puszi se pá..

msn*--en megirtam neki h mivolt ez a dührohama ő erre elkezd lehordani mindennek ilyen k//// olyan////anc

de ez mindig igy van ha van valami baja csak lehord mindennek msn en letilt is kiirja h ku****

meg ilyenek de nem az első eset...

13/L

Mit csináljak? ha kultúráltan beszélek vele azt mondja ne kezeljem ugy mint egy fogyatékost..


2010. jún. 7. 15:46
 1/5 anonim ***** válasza:
hát szerintem ő nem éppen barátnő.
2010. jún. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
milyen igazad van!
2010. jún. 7. 15:57
 3/5 haggyámán ***** válasza:

És mindketten még hihetetlenül kicsik vagytok.

Ki fogja nőni.

2010. jún. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Menj, keress új, jobb barátokat! Biztos találasz ;) Ő nem érdemli meg, hogy barátok legyetek, ha le ku*váz és stb... Nem vagy te játékbaba, hogy úgy beszéljen veled ahogy ő óhajtja. Kerüld el nagy ívben. Belátja, hogy mit tett..
2010. jún. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszí
2010. jún. 7. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!