Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek hogy megtaláljam...

Mit tegyek hogy megtaláljam az utam az életben?

Figyelt kérdés

Már nem is tudom mikor éreztem hogy élek nem csak az üres napokat próbálom túlélni.A legnagyobb problémám hogy úgy mond nincs mért élnem nincs olyan cél amiért várnám a holnapot.Ha most meghalnék azt sem igazán bánnám.

De tudom hogy ez így nincs jól de nem tudom hogyan is változtassak ezen


2018. febr. 11. 22:28
 1/3 anonim válasza:
Sokan masok is vannak igy
2018. febr. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az már máris pozitív dolog,hogy szeretnél ennek érdekében tenni,mert máris van célod,és az az hogy szeretnéd megtalálni önmagad :-)
2018. febr. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Picit kockáztass. Még ha unalmasnak is tűnik, próbálj ki számodra új, "őrült" dolgokat, pl. menj táncházba, válts munkahelyet, kezdj el japánul tanulni, látogass magányos betegeket a kórházban... Az élet nagyon színes, mindig találhatunk benne célt. Nem mondom hogy fáklyásmenet, de megéri felfedezni.
2018. febr. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!