Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, fiuk a tanácsotokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, fiuk a tanácsotokat szeretném kérni. Mitévő legyek? Sajnos bizonytalan vagyok. Mit tegyek? Mondjam el?

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú,de köszönöm ha elolvasod és megtisztelsz a válaszoddal.Tehaát a helyzet az hogy szerelmes vagyok az egyik osztálytársamba, nagyon szép lány,részemről szerelem volt első látásra.. fél éve vagyunk osztálytársak..Sokat szokott hülyülni velem :) nagyon normális,kedves,aranyos,sokszor érint meg,az arcom a hajam stb :)(ez jelenthet valamit?)pont az ideálom, nem az a diszkósp*csa,(itt nem akarok senkit megsérteni),pont olyan mint én csak lányban :).

A gond az hogy nem tudom hogy mit kellene tennem.Nagyon szeretném ha tudná mit érzek,de nemmerem elmondani és nem merek próbálkozni sem,mert ha felsülök akkor a köv évek érdekesek lennének amig oszttársak vagyunk..Hogyan adhatnám tudtára hogy nagyon tetszik,de úgy hopgy még ne nyomuljak?Igyekszem vele kedves lenni .

Hála istennek az egyik barátnője melettem áll ,ő tud a dologról:) és mindig igyekszik hogy kettesben maradjunk ,sokat legyünk egy társaságban stb ..:)Ő nagyon szeretné ha összejönnék a lánnyal,mert szerinte tényleg összeillünk:)Mit tegyek szerintetek??Az a baj hogy az idő csak múlik,múlik, de nem merek lépni:S

Ha nem alakul ki semmi akkor év végén amikor már nem leszünk ossztársak,vallok neki ...


2010. febr. 19. 17:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
a barátnője mellékesen megkérdezhetné tőle, hogy mit gondol rólad.
2010. febr. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Rainmaker ***** válasza:
100%

Először is: nem kell parázni. Ha nem támadod le nagyon hirtelen, nem fogja a dolog zavarni. Mivel sokat vagytok együtt, nyilván ő is gondolt már rá, hogy mi lenne, ha... Hívd el kettesben valahova, mondjuk moziba, az eléggé egyértelmű, és mégse megy tönkre semmi, ha visszautasítja (amit amúgy kétlek). Ott a film alatt megfoghatod a kezét, és ha nem zavarja, akkor nyugodtan film után beülhettek vhova, és beszélhettek is a dologról. :)

Remélem, összejön neked a nagy szerelem, drukkolok!

20/f

2010. febr. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

17:41 . Köszi szépen :)

17:34 neked is köszönöm a választ.

2010. febr. 19. 17:44
 4/17 A kérdező kommentje:
nem 17:34 hanem 40 *
2010. febr. 19. 17:45
 5/17 Rainmaker ***** válasza:
100%
Majd elmondod a végén, hogy hogy döntöttél? :) Kíváncsi vagyok, na:P (2. válaszoló)
2010. febr. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

az első ember aki szimpi ezen az oldalon

gondolkodik, értelmes, nem tűnik sötétnek

és még valahol magamra is ismerek a személyiségében

a kettesben lét tényleg jó, a lényeg hogy nagyon feelinges legyen és ne legyen nagyon rövid se, ha hosszú ideig jól el vagytok és ugy tünik hogy jól érzi magát az jól összekovácsol

HAJRÁÁÁ

2010. febr. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
őő:D nem hiszem hogy el merem hívni még :) de nem tudom..De tudod mit? Adj nekem egy e-mail címet és ha végleg eldől hogy mi lett a dologból akkor te leszel az első akinek beszámolok..Bár lehet hogy ez csak hónapok mulva lesz de akkor is..:DD...egyébbként köszönöm még1x a válaszod..nagyon jó ötletnek tűnik..
2010. febr. 19. 17:52
 8/17 A kérdező kommentje:
17:52 köszi :)
2010. febr. 19. 17:54
 9/17 A kérdező kommentje:
egyébbként 19/f
2010. febr. 19. 17:55
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
"mert ha felsülök akkor a köv évek érdekesek lennének amig oszttársak vagyunk." na ettől nem kell félni. én most vagyok végzős, de az én osztályom olyan, mintha az oviban lennénk. persze itt is volt egy csomő kavarás meg persze koppanások is, de ezeket soha senki nem hozza fel, szóval még az a kettő emberke sem akire tartozik. ne várj év végéig, mert belefájdul a szívem a tétlenségbe:D csak hajrá, sok sikert
2010. febr. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!