Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 18 évesen már késő új életet...

18 évesen már késő új életet kezdeni?

Figyelt kérdés
Lefogyni,szórakozni,élvezni a fiatalságot,de mégis komolyabbnak lenni,és az emberek véleményét megváltoztatni.Úgy érzem már túl idős vagyok.Barátom is csak egyszer volt és félek h vénlány lesz belőlem.
2010. jún. 9. 08:27
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
kutyafülét:) fel a fejel és kitartás!
2010. jún. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Hát 18 évesen még bőven időben vagy :-)

Barátod is lesz még, ne aggódj. Pont időben vagy, hogy élvezd a fiatalságod, fogyózni is jobb most, mint mondjuk 14 évesen, amikor még fejlődésben van a tested.

Rajta!

2010. jún. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy úgy érzed, késő, de még mindig jobb, mint 5-10-20 év múlva. Ha most azon gondolkozol, hogy késő már, és kimaradtál valamiből, és nem változtatsz, x év múlva még mindig ezen fogsz siránkozni, és újabb x év telik el pangással.

Szóval most vágj bele! :)


Ui: 1 hete volt az esküvőm, 33 vagyok, és 2 év fél éve ismertem meg a páromat.

2010. jún. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

:-) Aranyos a kérdésed.

A legideálisabb korban vagy a felsoroltakhoz. Olvass sokat, légy tájékozott a világ dolgaiban. Az emberek véleményét nem biztos, hogy meg tudod változtatni, de egy széleskörű ismerettel tudsz érvelni.

És igen, kezdj el sportolni. Ép testben ép lélek :-)). A fiúk/ férfiak meg majd jönnek maguktól, ha te egy kiegyensúlyozott, okos nővé válsz.

Hajrá!

2010. jún. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 BlackSword ***** válasza:
100%

Nehogy feladd!!!

Soha semmihez nincs olyan, hogy késő... Aki ilyet mond, arra ne hallgass!!! Járj el sportolni, szórakozni, légy magabiztos, mert a lehetetlen csak addig létezik, amíg nem jön valaki aki erről nem tud és meg nem csinálja...

szóval fel a fejjel!!! Az élet még csak itt kezdődik...

2010. jún. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Még 40 évesen se késő sokmindent újrakezdeni:)
2010. jún. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Megváltozni sosem késő:)
2010. jún. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

27/F

2010. jún. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Mintha magam tettem volna fel a kérdést, csak én 20 vagyok! :) Megváltozni sosem késő, csak legyen elég akarat erőd! Én magamról tudom, hogy nagy hévvel kezdek bele mindenbe, de egy idő után sajnos feladom..
2010. jún. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
18 évesen késő??? Jaj, ne viccelj, szinte még el sem kezdődött az életed!
2010. jún. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!