Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 18 évesen már késő új életet...

18 évesen már késő új életet kezdeni?

Figyelt kérdés
Lefogyni,szórakozni,élvezni a fiatalságot,de mégis komolyabbnak lenni,és az emberek véleményét megváltoztatni.Úgy érzem már túl idős vagyok.Barátom is csak egyszer volt és félek h vénlány lesz belőlem.
2010. jún. 9. 08:27
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

18 évesen kezded az életet. Mi az, hogy túl idős? Valami nagyon el van rontva ebben a világban, ha már a 18 évesek is öregnek érzik magukat. Akkor mégis ki a fiatal? Az óvodás? Vagy már az is túl öreg? Meg mi az, hogy 18 évesen vénlány? :o A 19. századból repültél ide időgéppel? Akkor mondtak utoljára ilyet. Ha "vénlány" maradsz, akkor sincs semmi. Ma már szinglinek vagy egyedülállónak hívják őket, és egy elfogadott életformát jelent. Ha meg a falusi rokonaid mossák az agyadat, és azért gondolsz ilyen hülyeségeket (nekem is vannak falusi rokonaim, azok vénlányoztak le ennyi idősen - de utána már nem nagyon jártam hozzájuk, nem akartam, hogy teljesen lefrusztráljanak), akkor lépj le onnan. Kislány, most kezdődik a nagybetűs élet, még minden előtted áll! Felejtsd el ezt a hülyeséget, mert depressziós leszel. Nézd ott lenn, hány éves vagyok. Mégis tök fiatalnak érzem magam, és úgy gondolom, még számtalan lehetőség áll előttem. A fiatalkor vége ma már kitolódott 40 éves korra, ma már a harmincasok is úgy szórakoznak, mint régen a tinédzserek.


29/l

2010. jún. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan már, ilyenkor lehet igazán :D
2010. jún. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

52 éves vagyok, és két éve kezdtem újra az életem. Imádok élni, igaz nem járok diszkóba (abból azért már kinőttem) de azért rátaláltam arra az emberre, aki igazi társ, és nagyon szeretjük egymást.

Neked 18 évesen most kell kezdeni az életet, nem újra kezdni.

2010. jún. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 haggyámán ***** válasza:
100%

Én is 18 éves vagyok, nekem is eddig egy barátnőm volt. Én is gondolkodtam már ezen sokat, néha fáj is, hogy kihagytam évekkel ezelőtt pár bulit, nem voltam annyira nyitott.

De sikerült megváltozni. És tényleg nincs későn. Ilyen korban a legjobb a barátokkal lenni, kicsit túllépni a határt, de nem túlságosan. És ekkor már nem igazán mondja meg senki, hogy ezt vagy azt tedd, mert látják rajtad, hogy már van saját értékrended, igaz még kezdetleges.

Szerintem mindenképp tegyél érte, amit el szeretnél érni, mert ha nem teszel semmit, akkor csak elképzelés marad.

2010. jún. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Ne hülyéskedj, 18 évesen, a középsuli után kezdődik az élet! Én ilyen idősen ismertem meg az első barátomat, lefogytam, buliztam, élveztem az egyetemet, a szabadságot, életem legszebb időszaka volt a 18-22 közti évek!
2010. jún. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
igen, mégcsak most fog elkezdődni az életed fel a fejjel minden jobb lesz:)
2010. jún. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha öregkorodban a "halálos ágyadon" jönne rád, hogy változtatni kell, akkor sem lenne késő. Ugyanis gondolkodásban kell ezt megtenni. :)


üdv és sok sikert, én tudom, hogy minden ember képes változni.


üdv

25/F

2010. jún. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
sose késő
2010. jún. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
igen
2010. jún. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
sose késő!
2010. jún. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!