Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Magyarország vagy külföld? Ti...

Ahita kérdése:

Magyarország vagy külföld? Ti hogyan döntenétek?

Figyelt kérdés
Budapestre költöztem külföldről, és nehezen találom a helyemet. Nem éltem még itt korábban. Száraz tények: irodai munkám volt ott is és itt is, a körülményeim hasonlóak, hónap végére kb. ugyanannyi pénzem marad. A külföldön megtakarított pénzemből tudnék lakást venni, és később akár jobban fizető állást vállalni. Az érzelmi oldal: költözés óta rosszul alszom, nem találom a helyem, unalmasnak érzem az életemet, mintha minden kifakult volna. A külföldi munkám nagyon stresszes volt, a mostani pedig végtelenül unalmas. Itt kiszámíthatóbbnak érzem a jövőt, külföldön nem tudnék ingatlant vásárolni illetve nehezebben tudnék az adminisztrációnál komolyabb munkát találni. A családom itthon, a barátaim külföldön élnek. Ti mit tennétek?

2018. márc. 6. 13:52
 1/2 anonim ***** válasza:
49%
Én képtelen lennék felnőtt emberként egyedül dönteni a saját életemről, ezért kiírnék egy kérdést a gyíkhura.
2018. márc. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A leírtak alapján mindenképpen Magyarország. Csak szólok, hogy lesz itt még izgalmasabb is az életed, és akkor ne panaszkodj.


Valószínű, hogy jelenleg nincs aki a hátad mosná, és este betakarna. Az is nagy teher lehet, hogy nincs olyan végzettséged, amivel bekerülhetnél egy izgalmas munkahelyre.


nekem ez jön le.

2018. márc. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!