Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szellemek vannak a hàzunkban? Sos

Szellemek vannak a hàzunkban? Sos

Figyelt kérdés

Sziasztok eggy 16 éves F vagyok és van eggy pár sztorim, na essünk neki.

Az egész karácsonykor kezdődött, este 9 körül lehetett az anyukàmmal és két tesómmal voltunk othon,aztán hirtelen rám tört a szarás, bementem a wc-be és nekiestem,na most jön a parás dolog,szóval nagyba kulàzok és egyszer csak megrántja valaki a kilincset én meg ki kiabàltam hogy "anya ne ràngasd a kilincset 5perc és kész vagyok erre be kiabál a szobàjából hogy "kihez beszélsz fiam nem akart bemenni senki"

Na itt szó szerint a szar is megàlt bennem gyorsan kitöröltem és ki futottam a wc-ből "rettegtem". Na ez volt az első sztori jönk a 2. Es egyben az utolsó.

Este 11 fél 12 körül jàrunk nagyba nézem a rick and morty-t tv-n amikor elàlmosodok(a tv-m automatikusan ki kapcsol 4 órànként és vissza szàmol 59-től mielött kikapcsol) na szóval épp vissza szàmolt en meg mondtam hogy jó szàmoljon vissza én úgyis alszom, kész kikapcsolt eddig ok

Aztàn rà 10 percre magától bekapcsolt (a tv tàvirányítója a földön volt) annyira beszartam hogy szó szerint nem tudtam kiabàlni pedig akartam de eggy szó sem jött ki a szàmból aztàn hosszas remegés utàn órdítottam mother-nek hogy baj van,szval ennyi.

Szerintetek ez normàlis vagy van ràjuk magyaràzat?

Nyelvtan tanàrok ne vàlaszoljanak gyorsan írtam és leszarom ha rosszul írtam pàr szót és helyes íràsi szótàrat sem kérek ..



2018. márc. 22. 12:22
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Annyira feltem hogy kur*àra nem az volt a fejemben hogy mossak kezet hanem az hogy 10mp-en belül elhúzzak onnan :D
2018. márc. 22. 17:18
 12/14 anonim ***** válasza:
25%

Mindannyian szellemek vagyunk a testünkben. Hármas lét: szellem, test, és lélekruha. Halálunk után továbblépünk és alapesetben visszatérünk ide. Csak ezt élő mivoltunkban köznyelvként még léleknek nevezzük. Akit érdekel, az nézzen utána a spiritualitásnak. Mondjuk úgy, hogy én erre cáfolhatatlan bizonyítékokat is kaptam. Azóta energiákkal foglalkozok és sok tanácsot adtam már boldog élethez.

Na most ez nehéz téma. A szellemnek 42-49 nap között át kéne kelnie a Fénybe. Ha nem teszi meg, akkor lebomlik a lélekruhája és anélkül rá kell akaszkodnia más energiájára. Ritka esetben geológiailag nagy energiájú helyszínen is fent tudnak maradni, de inkább emberekre akaszkodnak rá. Ennek is két formája van. 1.: szerettünk nem akar itthagyni minket és ránk telepszik, amitől mi krónikus fáradtságban kezdünk szenvedni. 2.: a Gonosz csábítás alá vonja a szellemet és bizonyos célok által ráküldi valakire. Ez a legrosszabb és az orvosok szépen félre is kezelik az ilyen személyeket. Skizofréniaként és tudathasadásként. Jelen esetben tudni kéne, hogy pontosan milyen helyszínről van szó és volt-e haláleset a családban. Lehetséges olyan is például, hogy egy panelházban ismeretlen szellem szórakozik és közben igazából mással van dolga. De az is lehet, hogy valaki a családban rosszul foglalkozott spiritualitással és bevonzott rátok valamit. Tehát ez nagyon bonyolult. Ha nagyon nem marad annyiban és biztosan nem élő ember teszi, akkor szellemgyógyász segítségét kéne kérni.

2018. márc. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Lux morulus ***** válasza:
30%
Ebben konkrétan annyi szar volt, hogy válasz helyett elmegyek kezet mosni.
2018. ápr. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 E-Zsolesz válasza:
49%
A 12. válaszoló nagyon jól leírta a valóságot. Ha egyáltalán igaz ez a sztori és nem fejeződnek be a jelenségek, akkor valóban szellemgyógyászt kell keresni. Aki pedig abszolút nem hisz ebben és nem csak a kérdezőben kételkedik, akkor inkább menjen másfelé olvasgatni.
2018. júl. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!