Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nincs igazi barátnőm?

Miért nincs igazi barátnőm?

Figyelt kérdés

Eddig volt 4... De mindben nagyon-nagyot csalódtam. Az első vagy 4 év után simán lecserélt aztán meg sírt, hogy elvettek tőle. A másikak(2) ők pedig, hát mit is mondjak annyira távol álltam tőlük mint Makó Jeruzsálemtől. Ezután a 4-el olyan rossz a kapcsolatom, mert a szülei nem szeretnek mivel nem iszom le magam a hegyen ahogy az ő megfelelő gőgős csapatuk teszi. UNDORÍTÓ amit ott csinálnak. Folyton kibeszélnek mindenkit és engem is. Soha nem tettem ellenük semmi rosszat... :(


15/L


2010. jún. 10. 22:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen, nehéz rendes barátokat találni. Am pont azok lesznek később a legjobb barátaid, akikről nem is hitted volna. És nem is kell őket keresni, jönnek maguktól. :D Addig se legyél szomorú (L)
2010. jún. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Szerintem én soha nem fogok senkiben megbízni 100%-osan... A környezetemben mindenhol csak ugyanazt látom. Kibeszélik egymást, mások előtt andalognak aztán amikor mással vannak mindennek lehordják a másikat. Egyre "depressziósabb" leszek ezek miatt. Félek, hogy nem lesz soha igaz barátnőm. :'(
2010. jún. 10. 23:01
 3/15 anonim ***** válasza:

a szülei azért utálnak, mert nem iszol sokat?!?!?!?!?!

Oh my god!

tudod mit? kezeld nyugodtan a helyzetet, gondolj arra, hogy ez egy időszak arra, hogy magadat elemezd kicsit, önmagadra találj. 15évesen királyul meg lehet tenni. engem 5.ben (szinte) mindenki utált, azóta meg igaz barátaim vannak.

1.várni kell, nem lehet minden azonnali...

2.bízni kell! főleg magadban, és ami a legfontosabb, másokban is, mm sose veszítsd el az ÖSSZES bizalmadat, csak mert eddig rossz emberek felé fordultál.

És minél jobban megismered magad, annál könnyebb lesz barátokat találni:)

nem olyan nehéz, mint hiszik, hiszed:)

:):) cheer up

2010. jún. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Ha még csak az ivásról lenne szó....!! Arra a helyre be sem tenném a lábam. Hihetetlen... Amikor már totál részegek(szülők) akkor egymás feleségeit taperolják meg húzkodják a földön, meg még kitudja miket csinálnak kint.... :S
2010. jún. 10. 23:04
 5/15 A kérdező kommentje:
:D Persze arról is hallani sokat. De az a lényeg, hogy ők a jók a példaképek...
2010. jún. 10. 23:05
 6/15 anonim ***** válasza:

jééézusom. jobb is, hogy nem keresed az ő társaságukat,ééés még valami: becsüld meg a szüleidet, amiért nem ilyenek;)

másik: MUSZÁJ bízni. különben besavanyodsz, antiszociálissá válsz, és egy idő után elcsodálkozol, hogy az emberi kapcsolataid miért mennek gallyra. a bizalom fontos:)

2010. jún. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Megpróbálok bízni.. De ennyi rossz ember után már nagyon nehéz..
2010. jún. 10. 23:06
 8/15 A kérdező kommentje:
A korombeliek meg állandóan isznak meg cigiznek... Jó tudom, hogy ez nagyon "menő" egyeseknek, de akkor is 15 évesen hajnali 6kor esnek haza???!!!
2010. jún. 10. 23:08
 9/15 A kérdező kommentje:
Reggel*
2010. jún. 10. 23:08
 10/15 anonim ***** válasza:
ha nem akarsz inni, és cigizni, hát ne tedd. büszke vok rád így látatlanul is, hogy ennyire nem követed a "menő" dolgokat. és találni fogsz ilyen gondolkodásúakat is nyugi. a te korodban én is úgy voltam vele, hogy fúj pia! azóta se értem, hogy miért kell piába fojtani a gondokat, attól nem oldódik meg, de mindegy. ne aggódj, mindenkinek lehetnek barátai:)
2010. jún. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!