Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Jódolgában az ember meghülyül?

Jódolgában az ember meghülyül?

Figyelt kérdés
30 éves nő vagyok. Az életem első 28 éve telis-tele volt küszködéssel, lemondással, csalódással, olyan pofonokat kaptam az élettől, hogy a helyemben sokan talán feladták volna, ha nem is az életet, de a mentális egészséget biztosan (panelban nyomorgás, alkesz anyuci, enyhén pedofil apuci, stb.) Aztán 2 évvel ezelőtt hihetetlenül megváltozott minden, most férjes asszony vagyok, szeretjük egymást, anyagilag messze az átlag felett, nem is kell dolgoznom sem, van időm magamra, megvan mindenem- és mégsem vagyok boldog. Miért nem? Elméletileg minden este hálaimát kellene rebegnem a sorsnak, amiért így kiemelt minden rosszból. Nem hiányzik semmi, (csak a régi barátok, ők elmaradoztak) nem vágyom semmi másra, csak egyszerűen nem vagyok boldog. Valaki tudna erre okot találni? Mert nekem sajnos nem sikerült.
2010. jún. 11. 02:21
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Sajnos még nem hallottam róla, de máris utánanézek, köszi. Sajnos az ilyen önsegítő könyvek többsége humbug, de hátha ez lesz a kivétel.
2010. jún. 11. 09:51
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Régebben voltak mindenféle problémáid, amik ellen küzdöttél, és a lelki bajaid háttérbe szorultak. Most, hogy a mindenféle gondjaid megszűntek, ráérsz a lelkiekkel foglalkozni. Ez így megy; most a lelki bajaidat látod olyan nagy bajnak, mint a régi problémáidat. Ez teljesen normális; a kutya is jó dolgában vész meg.
2010. jún. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
22%
Mejn és dolgozz. Akkor nem lesz időd ilyeneken agyalni.
2010. jún. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Első vagyok:ne foglalkozz a rosszindulatú megjegyzésekkel:)Azt hiszi mindenki hogy az a jó,ha mindig csak dolgozik az ember,miközben csak robotolnak,nem tudnak magukra figyelni,és elillan mellettük az élet.Na ezért is álltam mindig a munkához úgy,hogy sehogy se,mert az élet javarésze csak erre megy el.Én jelenleg 2-3éve nem csinálok semmit.Ez idő alatt sok könyvet elolvastam,magamat elemeztem,mindennek az értelmét kutattam.De ez se volt jó teljesen,mert minél több mindent akartam megérteni és lejjebb ásni,annál inkább nem éreztem jól magam pszichésen.Hittem bizonyos dolgokban,mint a Titok című könyv,stb,de az az érdekes,hogy most már úgy érzem,hogy ez a sok könyv,meg sok hablaty csak az emberi elme szüleménye,amiben lehet hogy van igazság,de a tényleges igazság túlmutat mindenféle könyvön,meg valláson,meg spirituális dolgokon.Annyira egyszerű,hogy pont ezért nem is látjuk:)Most túl sok időd van gondolkodni,és ez se jó:)Nyithatnál egy kis üzletet például,amiből ha jönne egy kis pénz,arra biztos büszke lennél:)Vagy ha érzelmi kielégülés kellene,akkor valami jótékony szervezetnél valamit bevállalni.Vagy telefonos lelkisegélyszolgálatnál 1-2órát eltölteni.Ha emberek között lennél,talán kicsit felpezsdítenének.Nekem pont ez a bajom jelenleg,hogy nem igazán vágyom az emberek társaságára,mert már annyira átlátok mindenkin,hogy már unom a másokból áradó kétszínűséget:)Önmagunkban kell valahogy megtalálni a boldogságot,mert ezt más személy,vagy dolog nem tudja megadni.
2010. jún. 12. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!