Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Forduljak pszichológushoz?

Forduljak pszichológushoz?

Figyelt kérdés

13 éves lány nem tudom ez a kamaszkor?

Barátokat nem igen találok egy van azt megbecsülöm de nem tekint a legjobb barátjának. Van még egy másik ő mindenkivel egyaránt jóba van ő az én "legjobb barátom" de nem az. A harmadikkal nem vagyok olyan jóba mert ő annak a legjobb barátja akit én csak szeretnék barátnak. Otthon egy 7 tagú családba élek de csak az anyukám és két testvérem az igazi. Anyukám barátjával nem vagyok olyan jóba de szinte egyikőnk sem sőt még az anyukám se annyira. A nővéremmel ingadozik a kapcsolatunk az öcsémmel viszont próbálnék kedves lenni de ő mit sem ért abból h nekem ez nem élmény és van amikor utál. Az anyukám szerintem a nővéremet szereti jobban mert ő társadalmilag jobb helyzetbe van. Na igen és az apám. Kevesebb mint egy éve felszedett egy kisemmiző nőt aki kiharcolta magának h vegyen neki az apám egy hibridet és én névnapomra 1 DB ZOKNIT KAPTAM. Ő állandóan a sok munkára panaszkodik és két hetente egyszer nem képpes eljönni értünk. Erre anyámat mikor megkérdezik miért enged el minket hozzá a válasza: "Roppant anyagiasnak tűnhetek de az örökség ne csak a nőé legyen, mert három gyerek három gyerek".

Ez normális? Mindenkinek ilyen szar az élete? Ja és a tanulás sem az erősségem meg sportolok is de az is= a semmivel na meg a szerelmi életem is. 55kg és 173cm!?



2018. ápr. 1. 10:42
 1/3 anonim ***** válasza:

A 173 cm-hez az 55kg teljesen ideális.

Én 170 vagyok és úgy vagyok 55 kg.

Szerintem nyugodtan beszélhetsz egy pszichológussal. Az suliba ahova jársz,ott biztos van.

A tanulást meg ajánlom,mert csak úgy lehet jó munkád,amivel pénzt keress.

Fel a fejjel,kitartás. 😊

16/L

2018. ápr. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az iskolánkban nincsen pszichollógus csak védőnő. Anyukám javasolta hogy menjünk el de azt azért hogy jobban tudjuk kezelni azt a családot akivel eggyütt élünk!?
2018. ápr. 2. 08:11
 3/3 anonim ***** válasza:

- Rettenetesen szükségem van egy kis segítségre, máskülönben megbolondulok. Egyetlen szobában élünk: a feleségem, a gyerekeim, meg az apósom és anyósom. Az idegeink kikészültek, egymással üvöltözünk. A szobánk maga a pokol.

- Megígéred, hogy megteszed, akármit is mondok neked? - kérdezte a Mester.

- Esküszöm bármit megteszek.

- Jól van. Hány állatotok van?

- Egy tehenünk, egy kecskénk és hat tyúkunk.

- Tartsd benn azokat is a szobában, ahol laktok. Aztán egy hét múlva gyere vissza.

A tanítvány megrémült. De mivel megígérte a Mesternek, hogy engedelmeskedik, bevitte az állatokat is. Egy hét múlva nyomorultan és siránkozva tért vissza.

- Idegroncs vagyok. A kosz! A bűz! A zaj! Az őrültség határán vagyunk mindannyian.

- Menj haza - mondta a Mester -, és tedd ki az állatokat.

Az ember egész úton rohant hazafelé. Másnap örömtől csillogó szemmel jött vissza.

- Mily gyönyörű az élet! Az állatok kint vannak. A szobánk maga a mennyország, olyan csendes, tiszta és tágas!

2018. ápr. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!