Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Betegesnek számít? Forduljak...

Betegesnek számít? Forduljak pszichológushoz?

Figyelt kérdés
Tizenhat éves lány vagyok. A probléma az, hogy kicsi korom óta csak meztelenül tudom a WC-n a nagydolgomat elvégezni. Hiába ülök csak úgy le, eggyszerűen nem megy, valami szokatlan fura szorongó érzés fog el, de csak a nagydolgomnál, pisilés az megy felöltözve.

#WC #meztelenség #nagy dolgomat
2015. okt. 3. 22:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ajtón belül egyedül vagy. És ha meztelen vagy akkor mi van? Kinek miköze hozzá? Ha ez neked így kényelmes, akkor így végezd a dolgod!

Az öltözködés miatt tovább tart, de ez ne zavarjon!

2015. okt. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Csak télen kicsit húzósabb a felöltözés, meg több rokonom és ismerősöm szerint ez nem normális dolog.
2015. okt. 4. 07:34
 3/9 anonim ***** válasza:

Több rokon meg ismerős? És akkor mi van? Ne reklámozd és kész!

Otthon gondolom nem vagy nagykabátban, ott nem lehet nagyobb gond, max ha másvalaki is szeretne bejutni a helységbe. Inkább akkor lehet problémás ha nyilvános helyen vagy. De ott is kinek mi köze hozzá!

2015. okt. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz a rokonokkal. Kinek mi köze hozzá, hogy te mit csinálsz a wc-n? Ha fázol, tégy be egy hősugárzót.
2015. okt. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Ate11 válasza:
Jaja, Én is "lesz@rnàm" ( ;-) ,de tényleg)),
2015. okt. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
59%
Ha zavar, keress egy jó kineziológust és pár kezelés után megszűnik.
2015. okt. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Kim Bo Mao válasza:
Persze nem kell, hogy zavarjon, de szerintem előbb utóbb zavarni fog. Gondolom lesz olyan szituáció az életedben amikor nem otthon, vagy rokonoknál csinálod, hanem mondjuk suliban/munkahelyen, ne adj isten plázában és nyilvános wc-kben. Ott is levetkőzöl? És hova teszed a ruháidat ha nincs akasztó? Szerintem sok kellemetlenségtől megkímélnéd magadat ha kiderítenéd az okát, vagy megpróbálnál leszokni róla, mert ez egy egyfajta szorongás, vagy megszokás.
2015. okt. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Elég, ha csak a bugyimat magamon hagyom, már fura érzésem van. Nem tudom megmondani mi az, olyan fura szorongó érzés.
2015. okt. 17. 14:06
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát problémának nem probléma, bár kerülhetsz emiatt kellemetlen szituációba. Próbáltál már leszokni róla?


Komolyan, meg kellene próbálnod. Mit tudom én, hagyj magadon pár ruhát, először csak a zoknit, később a letolt nadrágból csak az egyik lábaddal bújj ki, stb. Gyakorolj otthon, ahol senkit nem zavar ha fél órát trónolsz.

2015. okt. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!