Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Önbizalomhiány! Forduljak...

Önbizalomhiány! Forduljak pszichologushoz?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, sulyos önbizalomhiánnyal. Sokan mondták már, hogy szép vagyok, de nem tudom elhinni. a másik meg az, hogy nhagyon nehezen nyilok meg és unalmas vagyok. Egyszerüen nem tudok kibontakozni nagyobb társaságokban, vagy oylan ember előtt akit nem ismerek. Multkor is voltam kocsmázni 2 bnőmmel, és jöttek még páran akiket nem ismertem és egész este kb 1 szot se szoltam. Nem tudom mi az oka, de nagyon megszeretnék változni..:S Nem akarok unalmas lenni, és azt se tudom miért van ez az önbizalomhiány..:( Már kezdek kiakadni, mert még barátom se volt eddig..:(

Mit csináljak?:(

Tudok ugy pszichologushoz fordulni, hogy anyuék ne tudják meg?


2011. ápr. 8. 16:48
 1/5 anonim válasza:
nem kell ide pszichologus :)) nyugi...egyszeruen kapcsolodj bele minden temaba.....nem letezik hogy mindig olyanrol beszelgessenek korulotted amihez fogalmad sincs....vagy pedig hozz fel egy temat...hajra!
2011. ápr. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

*****

[link] (a 2. nyil nagyon vicces :D )

[link]

SOK SIKERT!!!!!



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. ápr. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De én már nagyon ki vagyok fiuk lányok..:( Esküszöm, mikor vagyok 1 társaságba, és mondjuk én is mondok valamit, mintha senkit nem érdekelne, vagy meg se hallanák amit én mondok.. Egyedül érzem magam..:( És nagyon zavar, egszerüen unalmasnak tartom magam, és nem tudok szolni 1 szot se..:( Vagy nem merek megszolalni, vagy nem tudom mi ez de nagyon idegesit már..:(
2011. ápr. 8. 17:23
 4/5 anonim válasza:

Hasonló problémákkal szenvedtem/meg szenvedek bár már közel nem ilyen mértékben. Figyeld meg magad, régen észre se vettem, de teljesen zárkózott volt a testbeszédem, meg halkan beszéltem. Ha ezeken változtatsz már észrevehetően több figyelmet kapsz.


Mostanába próbálgatom azt is, hogy csak random beszélgetek idegenekkel utcán vagy akárhol és azóta sokkal nyíltabb lettem. Ez szerintem segít barátokat szerezni, de az ismerkedésben sem hátrány.


Az utolsó kérdésre pedig annyit mondanék, hogy én is jártam pszichológushoz, de nekem nem sokat segített, bár lehet ez egyénfüggő is. A szüleidnek meg nyugodtan elmondhatod, én is elmondtam nekik, sokkal jobb tudni, hogy ők mindig támogatnak.


17/F

2011. ápr. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Barátkozz,nyílj meg és törd át a falakat!:)
2011. ápr. 14. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!