Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ti éreztetek már úgy, hogy...

Ti éreztetek már úgy, hogy nincsenek érzéseitek? Vagy hogy egyáltalán nincs személységetek? Többi lent

Figyelt kérdés

Ma az osztályfőnök kérte,hogy egy lapra mindenki irja le a tulajdonságait,a másik oldalra pedig hogy ki hogy képzeli el az életét 3év múlva,és én a tulajdonságokhoz egyszeruen semmit nem tudtam írni csak olyan dolgokat amiket mások mondtak,csakhogy ne uressen adjam be. Meg mikor szomorúnak kene lennem nem tudok az lenni,ha az érzésekről kell beszelni én nem tudok mondani semmit mert lelkileg nem erzek semmit

Ez szerintetek miért van? És mit lehet tenni?

Előre is köszönöm az értelmes válaszokat


2018. ápr. 5. 21:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Talán a kiégés esélye van fent! Vagy annyira nem vagy társasági ember hogy marqkihaltak belőled az érzések...
2018. ápr. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!