Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nektek is volt már ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is volt már ilyen érzéseitek? Mit kellene tennem? (meleg)

Figyelt kérdés

Pár napja meghívtak egy házibulira, ahol 20-30-an lehettünk, és 4-5 "segítő", aki közül az egyik egy korombeli srác volt. Nagyon szimpatikus és helyes volt, sokszor kerestem a tekintetét, és ő is az enyémet. :) Amikor egymásra néztünk, mindketten elmosolyodtunk és máshova néztünk. :) Nem jött oda hozzám, szval én mentem hozzá, de amikor kértem tőle az üdítőt, szinte rám se hederített, pedig tudta, hogy én vagyok... Nem tudom, hogy meleg-e, nem ismerem, még csak névről sem, és azóta nem is láttam, de folyton rajta jár az eszem, és ha rágondolok már-már a sírás kerülget.. Nem tudok nem rá gondolni.. Voltatok már hasonló helyzetben? Van valami jó ötlet a továbblépésre?? Egyszerűen semmit sem tudok magammal kezdeni, megkeresném facebook-on, de semmit nem tudok róla, mert nem volt bátorságom (és neki ideje) beszélgetni.

Légyszi a homfób kommenteket mellőzzétek!

Előre is köszi a válaszokat!:)

16/f



2016. szept. 18. 15:41
 1/2 anonim ***** válasza:
De aranyos vagy <3
2016. szept. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Aki meghívott lehet, hogy ismeri, vagy az ismerősöd ismerőse, vagy valaki csak ismeri (a szervező biztosan). Csak mondd azt valakinek, hogy dumáltatok és meg kellene beszélnetek valamit, de nem tudod a nevét, és kész.

A hűvös magatartást nem igen tudom mire vélni. Vagy hetero, vagy csak mivel segítő úgy gondolta, hogy nem kéne most kavarnia.


Ha el szeretnéd felejteni, arra csak az idő van, vagy erősebb érzelmek: És bár a szerelmet javasolják ilyenkor a legtöbben, szerintem a posztraumásstressz hamarabb felejteti az apró dolgokat :P (a vége csak vicc).

2016. szept. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!