Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Túlsúlyos vagyok és a családom...

Túlsúlyos vagyok és a családom folyamatosan kritizál mit tegyek?

Figyelt kérdés
Próbáltam lefogyni de aztán rá jöttem hogy engem ez anyira nem is zavar de mikor nap mint nap ezt hallgatom rosszul vagyok attól ami vagyok hogy nem olyan vagyok amilyenek akartak. Pszichológus segítségre gondoltam hogy legyen kivel ezt meg beszélni de nem biztos hogy ez jó döntés lenne. (sértő válaszokat nem kérek) köszönöm.

2018. ápr. 10. 18:22
 1/3 anonim válasza:
42%

Egy biztos! Aki rokon/családtag valamilyen úton módon, és piszkál annak SEHOGY SEM leszel jó.


Nekem a nevelőanyám volt ilyen, nem mondom azt, hogy kifejezetten túlsúlyos gyerek voltam de nem voltam nádszál, inkább az ő lánya volt túl sovány, kint volt minden csontja így kettőnk közt nagy volt a kontraszt. A végtelenségig piszkált 6 éves koromtól, hogy milyen kövér vagyok, én is koplaltam már gyerekként emiatt stb... Aztán elkezdtem beleszarni, felnőttként elkezdtem edzeni, leszálkásítottam, szép izmos lettem, kocka has, feszes bőr... attól kezdve meg hogy nézek ki úr isten milyen vékony vagyok, mintha beteg lennék, biztos van valami bajom :D


Szóval tudom, hogy ebbe érzelmileg bele lehet rokkanni, de nem tudsz mit tenni vele, ha lefogysz akkor túl vékony leszel, ha kigyúrod magad akkor fúj hát az milyen meg nem szép...


Az magad miatt kell eldöntened, hogy mit kezdesz a túlsúlyoddal, főleg az egészséged miatt, és nem azért mert ők piszkálnak.


26/N

2018. ápr. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát igazság szerint én ezt nagyon nehezen tisztáztam magamban de gyógyszer szedés miatt elég nehezen tudnék lefogyni de én szeretem hogy ilyen vagyok de az állandó piszkálás miatt el jutottam oda hogy kínzom magam. És köszönöm a válaszod elgondolkodtató
2018. ápr. 10. 18:37
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megbántani, de a túlsúlyossággal nem az a legnagyobb gond, hogy piszkálnak miatta, hosszú távon számos egészségügyi probléma okozója lehet. Egyik öcsém is túlsúlyos volt már gyerekkora óta, egy időben, mikor odafigyelt az étkezésére sikerült lefogynia, de aztán ő is úgy döntött, jó ez így neki. Mára eljutott oda, hogy gerincproblémái vannak, folyamatosan fájnak a lábai, már menni is alig tud, le is százalékolták, mert dolgozni sem tud. Nem írtad hány éves vagy, de valamit tenned kellene a túlsúly ellen, ha másként nem megy orvosi segítséggel, mert előbb-utóbb problémáid lesznek miatta.
2018. ápr. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!