Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek túl korai az,...

Szerintetek túl korai az, hogy 13 évesen fiúm van?

Figyelt kérdés

Szóval 13 éves lány vagyok és egy 14 éves fiúval járok.Jól elvagyunk,meg minden és én szerelmes vagyok belé.Mivel a fiú hármas-négyes tanuló és normális meg minden,ezért anya csak annyit mondott a dologra,hogy:"Áldásom rátok"(mosolyogva mondta).Érdekel viszont,hogy mások mit gondolnak erről.Szerintetek nem korai? Ti megengednétek a gyereketeknek?



Köszi:13/L


2010. jún. 12. 15:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Bocsánat, még egy hozzáfűzni való.


Okos lánynak tűnik a kérdése alapján, legalább nem önfejű, és biztosan meg fogja fogadni az értelmes tanácsokat. Mások véleményére volt kíváncsi, kérdés hogy miért. Én is leírtam a véleményemet, belefűzve magát a tanácsot, nem bántani akartam ezzel őt.


üdv

25/F

2010. jún. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Részben egyetértek veled! :) Eszem ágában sem volt letámadni vagy hasonló, csak reagáltam a véleményedre. Ha furán hatott, akkor kérlek bocsáss meg nekem! :) Nem teljesen vagyunk egy véleményen, de hát van ez így!:) Én úgy gondolom, ha járás alatt csak annyit értünk, amit a kérdező elmondott, és amire én emlékszem azokból az időszakokból, nagy probléma nem lehet! Nem érzem úgy, hogy attól mert nincs közöttük ott a tudat, hogy "együtt vannak", miért lenne másabb a helyzet. Ugyanúgy kialakulhat az az érzés, hogy nem szívesen látja mással! No de ez csak az én véleményem, másnak lehet más, én "jópofának" tartom (mivel nekem is volt részem benne, és a mai napig szívesen emlékszem vissza rá), de sokadszorra is megismétlem, csak addig a pontig, amíg ez normális határokon belül marad! :)
2010. jún. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat.Látom volt itt egy kis eszmecsere is,köszi a tanácsokat.25/F,értem amit mondasz,de ez a "járás" még egyáltalán a közelében sincs semmi olyan dolognak,amit a felnőtt kapcsolatokban látni.Ezt látta is a vitapartnered :) (20/L).Szóval ez tényleg csak egy ilyen "nagyon jóban vagyunk" projekt.... xD
2010. jún. 14. 16:50
 14/15 anonim ***** válasza:

Akkor áldásom rátok!!! :)


üdv

25/F

2010. jún. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem korai...én 11 évesen jártam először valakivel,és egyáltalán nem baj mivel a szerelmet nem lehet elég korán elkezdeni :)
2010. júl. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!