Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért érzem ezt? (bővebben lent)

Miért érzem ezt? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Van egy álmom, szeretnék énekes lenni, de bárhányszor belegondolok, úgy érzem, hogy ez velem nem történhet meg.

Szeretnék kicsit lefogyni, de akkor is azt érzem, hogy az velem nem történhet meg, hogy lefogyok.... Miért érzem ezt? velem van a baj?


2010. jún. 12. 19:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha komolyan gondolod és tényleg ez az álmod, akkor sikerülnie kell!:)

Gondolj bele, sok embernek sikerült már!

Miért ne sikerülhetne épp Neked, ha keményen dolgozol érte?:)

Mindig csak a jóra gondolj-ez már fél siker!;)

Sok sikert kívánok a karrieredhez és a fogyáshoz!

2010. jún. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen :) Igazából magam sem tudom, hogy miért van ez az érzés, valamikor úgy érzem, hogy igen, most jó úton haladok, aztán jön ez a velem nem történhet meg dolog... és ez letör.... de utána elmúlik... Neked is minden jót kívánok, szép nyarat :)
2010. jún. 12. 19:23
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Wáh. velem is ezvan. Mindenképp szerenték BME re járni, informatikus mérnök cuccra, aztán kimenni külföldre vhova dolgozni... ÉS.. váh. annyira azt érzem hogy még arra sincs esélyem h a BME re bejussak, pedig jók a jegyeim tényleg.. de egyszerűen nemtudom magam elképzelni pesti diákként aki hazaér az albérletbe leül kajál, és épp tanulja a programozásból feladott cuccokat... számomra ez túl.. váh idegen vagy nemistudom. és ez olyan szar. emiatt úgyérzem, hogy semmi esélyem.. pedig tudodm hogy csak rajtam áll... :/
2010. jún. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 haggyámán ***** válasza:
100%

Ha egy álom teljesül, akkor az nem volt sohasem álom.

Ezt egyszer valahol olvastam, és nagyon megtetszett. Igaznak is tartom. Ne az legyen az álmod, hogy énekes legyél. A célod legyen az, amit el kell érned. Ha nagyon akarod, akkor sikerülni is fog, hidd el. Csak annyit kell tenni, hogy nem szabad feladnod.

2010. jún. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 haggyámán ***** válasza:
100%

Miért ne vennének fel BME-re? Milyen lett a matek és infó érettségid?

Én a pannonra szeretnék bejutni programtervező infóra, természetesen koleszes lennék ott. Nagyon sokáig én is így voltam vele, ahogy te, nem bíztam benne, hogy összejöhet. De tudod, csak bele kell gondolni, hogy mennyire jó lesz ott, el kell képzelni, hogy szerzel barátokat, és naphosszat fogtok a városban is bolyongani.

Én elképzeltem, és ez hajt most, új embereket akarok megismerni ott, kicsit kihasználni, hogy ennyi idős vagyok.

2010. jún. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
jövőre érettségizem.. de infóból és matekból is emeltezek... igazából nem azzal van a baj, h nem valószínű h bekerülök, haem azzal, h számomra teljesen hihetetlen lenne.. mármint én nemtudom magam ott elképzelni :S
2010. jún. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! Rendben, akkor ez az életcélom :) Az utolsónak üzenem: Én teljes mértékben megértelek... Én is azt érzem, hogy ez mindenki mással megtörténhet, csak velem nem.... de bízz önmagadban, állj a tükör elé, és mond el párszol, hogy: Igen is, megtürténhet velem, sikerülni fog és hasonlókat, nekem segít :)
2010. jún. 12. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!