Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi lehet az oka? Mért változta...

Mi lehet az oka? Mért változtam meg?

Figyelt kérdés

Mióta elhagyott a barátom,azóta nem kell fiú.Úgy értem,hogy nincs szükségem senkire és kerülöm is azóta a fiúkat.Azt érzem,hogy nem állok készen, pedig mindig azon voltam,hogy kell vki mellém,mert egyedül vagyok és jó lenne,de most már nem kell senki se...mitől lehet,hogy ennyire megváltozott a véleményem?És pár hete még társaságba se akarok menni:/

15/L


2010. jún. 13. 09:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezen mindenki keresztül megy egyszer-kétszer mikor szerelmes, aztán bukik egyet, utána mindig ez van, nem mondom, hogy jó, de ilyen az élet. Kicsit depressziós vagy, ha senkihez és semmihez nincs kedved ez is vele jár. Majd elmúlik, a társasági életet kell erőltetned, mert szerintem nem szeretnéd, ha mély depresszióba esnél, azt otthon emóznál...
2010. jún. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ:)

nem nem fogok otthon emózni,de ennek a szakításnak már vagy 3 hónapja vége és akkor azt mondtam,h nem kell több pasi és tényleg kerülök mindenkit...csak a legjobb bnőmmel szeretek lenni és senki más...:/

2010. jún. 13. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!