Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miert kaptam mindenbol a rosszat?

Miert kaptam mindenbol a rosszat?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 14 eves lany vagyok. Egyszeruen mindent utalok magamban. Szoval: apuci a fejem, nagy az orrom , kicsi a szám, pattanásos vagyok, zsiros a borom, nagy a fülem, vekonyszalu a hajam, kopaszodom, csúnyák a fogaim, vekony vagyok, nagy hasam van, nincs se seggem se mellem, hosszuak az ujjaim, a kormeim csúnyák, szoros vagyok mindenhol.. es nagyon latszik, lúdtalpas vagyok es hatgerincferdulesem is van. Egyszeruen rosszul erzem magam a sajat bőrömben es most is sirok. Aztan csalad: apam agresszív, noverem is, mindig mindenért en vagyok a hibás, nem vagyunk pénzének stb. Egyszeruen nemtudom hogy hogy fogadjam el magam.annyira rossz masokat nezni ahogy élik a tokeletes életüket. Mit tegyek? Bocsanat hogy ide irtam.

#onbizalommentesseg #csunyasag :)
2018. ápr. 24. 18:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Nagy tévedésben vagy. Másoknak sem tökéletes az életük, Csak te így látod. Az hogy hogyan nézel ki, nyílván az elvárásoknak akarsz megfelelni, hogy ez a szép. De majd egyszer rájösz, hogy ez csak a szépségipar, egyik ágazata, semmi más. Fogadd el önmagad. Gondolom nem így érzel mindig, hogy semmi se tetszik magadon csak rossz paszban vagy, vagy ezt mondták rád, és a megfelelési kényszer az idegrohamhoz vezet. Bocsánat, hogy élek tipusú ember lehetsz. Mint ilyen jellemet a társadalom nem nagyon szereti. Állj ki magadért, azt szoktam mondani, te is légy bunkó, nyugodtan. Persze határon belül. Harcolj és állj ki magadért, hiszen senki se fogja ezt helyetted megtenni. Hát hajrá.
2018. ápr. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!