Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek mi tévő legyek?

Szerintetek mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Úgy érzem hogy nem kellek senkinek és hogy mindenkinek jobb lenne ha nem lennék. Még a saját családomnak is.

Nincs önbizalmam sem. Főleg azért mert mindenki azt akarja hogy olyan legyek mint a nővérem. Ő egy nagyon jó ember, mindenki szereti. Ő és a családja távol élnek. És ahogy haza jönnek akkor még anya is teljesen máshogy viselkedik velem. Én próbálkozok de nem tudok olyan jó lenni mint ő. És egyre többet gondolok arra hogy én vetek véget az életemnek. 19L


2018. ápr. 27. 16:44
 1/4 anonim ***** válasza:
32%
Kérdező, írhatsz, ha gondolod. Tudom, hogy nem szeretnél ismerkedni, de ha jólesne az, hogy valaki meghallgasson, állok rendelkezésedre.
2018. ápr. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Avkérdező már meg is unta az írogatást.
2018. ápr. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Na jó valaki ír a gondjarol és ti így elkezdtek civakodni? Jó ez főleg annak szól aki azokat a baromságokat írta! Szóval ne figyelj rájuk! És ne gondolj ilyenre. Ez nekem is ismerős nekem általánosban volt így mert nem vagyok és nem is voltam jó tanuló és ezt mindig megkaptam hogy a bátyám pedig... Szóval nehéz de le kell szarni és valaki olyan embereket keresni magad körül akik ertekelnek nekem ez segítet nagyon hogy igaz barátokat találtam igaz hogy nekem a szüleim nem ilyenek de én ezt nagynéném től és mamamtol kaptam meg szóval értelek. De az öngyilkosság az eszedbe ne jusson! Beszélj valakivel aki tenyleg fontos neked és tudod hogy segíthet és ha akarsz privátba beszélni szólj😊 remélem jobb lesz majd minden
2018. ápr. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Captain Fantastic válasza:
Szia, tudom, hogy mondani könnyű, kivitelezni nehezebb, de szerintem próbálj találni egy célt, egy szenvedélyt, amit szeretsz csinálni és boldoggá tesz, értelmet az az életednek, és amihez nem kell senki más, sem elfogadása, sem jelenléte. Ehhez először is próbáld meg jobban megismerni önmagad. Önmagadat boldoggá tenni a legnehezebb de a legjobb szerintem, nem pedig azt keresni, hogy kinek kellesz vagy kinek nem. Elsősorban magadnak akarj megfelelni, ne a családnak, barátoknak, random embereknek. Tudom nehéz egyedül mert az ember társas lény, de ugyanakkor jobb mint másoktól függni szerintem. Véget meg ne vess az életednek!
2018. ápr. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!