Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A félelem ellen mi tévő legyek?

A félelem ellen mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok rettentően félek a sötétbe még ha az egyik családtagommal vagyok akkor is. Szintén félek attól hogy az ágy alól kinyúl valami és behúz. Kislámpa mellett nem tudok aludni mert zavar. Világosban sem mertem apukám és a mostohaanyám jelenlétével benyúlni vagy benézni az ágy alá. Valószínűleg onnan ered hogy 5 éves koromban a bátyám(1 évvel idősebb nálam) bebújt az ágyam alá és amikor lekapcsoltam a lápát és visszamentem az ágyhoz kinyúlt és elkapta a lábam.(Nagyon sokat ijesztgetett.) Valamint akármilyen dolgot látok ami picit ijesztő az álmomban előjön és horrorisztikusan jelenik meg. Félek fényes nappal a lépcsőházban(az utcán általában jobban vagyok),ha csengetnek és egyedül vagyok otthon. Valami tipp?

Előre is köszönöm a válaszokat és hálás vagyok azért mert végigolvastad.



2015. szept. 1. 20:07
 1/3 anonim válasza:
Próbálj relaxálni valami jó zenére.
2015. szept. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem beszélgess egy pszichológussal. :) Ha 16 éves vagy biztos van valami pszichológus, mentálhigiénés az iskoládban. Esetleg felhívhatsz telefonon, akik hasonló gyerekekkel/emberekkel foglalkoznak. :3 Azt hiszem az díjmentes.

Régen én is féltem a horror filmek miatt, de tudom, hog nincs mitől félnem. c:

2015. szept. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megpróbálom őket. :)
2015. szept. 12. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!