Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért jön itt sok ember...

Miért jön itt sok ember azzal, hogy irigy a kérdező?

Figyelt kérdés
Velem is nem egyszer megtörtént, hogy kiírtam egy kérdést és elkezdtek támadni, hogy irigy vagyok. Soha nem voltam irigy senkire, mert ami kellett, azt mindig elértem, nem kezdtem el irigykedni.
2018. jún. 10. 11:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Sokan ide "szakosodtak" unalom űzésként osszák az észt.

Én is tettem fel egy kérdést nemrég és inkább csak okoskodtak, de a választ egyik se tudta..

Jó, nálad épp irigykedtek, hát itt ez van, de a való életben is az van hogy irigykednek, hát dolgozzon meg érte mindegyik, és nem lesz kire hogy irigykedjen, ennyi.

2018. jún. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Magukból indulnak ki.
2018. jún. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
71%
Azert az sem mindegy, hogy mi a kerdés, mert megesik, hogy valóban nagyon azt erezni a kérdésen, hogy "dolgozik az irigység" a kérdezőben.
2018. jún. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mindenki irigy. Én is, csak én beismerem magamnak és amikor valaki megtámadok megpróbálom nem irogységből tenni.


Pl.: ha látok egy Tesla Xet akkor nem kezdem el ócsárolni, hogy biztos kicsi a f...ka stb... Csak akkor gondolok rosszat ha valami baromságot csinál, de akkor sem teszek hozzá olyanokaz, hogy “ persze minden ilyeb autós barom, a pénz nem vesz jogsit” stb....


Ilyenkor arra gondolok, hogy hibázott, figyelmetlen volt vagy szimplán az én szemszögemből belathatatlan okoból csinálta vagy csak egy barom.


Ettől még irigy vagyok. Én akarok abban a Tesla Xben ülni, de felismerem ha sztereotípikus vagy irigységből erdendő dolgot akarok mondani és befogom a számat.


Az irigység teljesen normális. Ott kezdődik a probléma ha nem ismered el.

2018. jún. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!