Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy tudnék társaságban...

Hogy tudnék társaságban feloldódni, többet beszélni?

Figyelt kérdés
Ha például a pasim baráti társaságával találkozunk akkor is alig tudok mit mondani, a témához nemtudok szólni, és felhozni se tudok semmi izgalmasat.... ezellen mit lehetne tennI?:s
2008. okt. 31. 15:14
 1/4 anonim válasza:
100%

Szia!


Vigyél magaddal még legalább egy olyan embert akit ismersz.Hidd el, sokkal könnyebb lesz!

2008. okt. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
85%
Úgy értem, akit KÖZELEBBRŐL ismersz...mert gondolom a pasid haverjait is ismered, de nyilván nem vagy vbelük olyan kapcsolatban, mint a te baráti körödből valakivel.
2008. okt. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ne értsd félre nem akarlak semmilyen rosszra buzdítani, de egy kis alkoholtól feloldóthatsz, mondjuk egy dl-től. (többet ne, mert akkor inkább csak kínos helyzetbe kerülhetsz)persze ez nem megoldás hosszútávon, de mondjuk kezdésnek, hogy egyszer merj beszélgetni. aztán lehet, hogy hülyeség, akkor bocsi
2008. nov. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nos sztem egy párkapcsoltam a legfontosabb,h őszinték legyetek egymással szemben és megbízzatok egymásban.tehát sztem beszélt meg a barátoddal,hiszen ő is szeretné h jóba legyél a baráti társaságával és h jól érezd magad velük.ráadásul lehet h többet tud segíteni mint gondolod.beszéld meg vele h mit szólna hozzá h ha a te és az ő baráti társasága együtt menne el vhová.a végén lehet h elválaszthatatlan barátságok alakulnak ki a 2társaság között.:)1próbát megér:)
2008. nov. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!