Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi lehet velem a gond?

Mi lehet velem a gond?

Figyelt kérdés
Szóval adott vagyok én, egy kamasz lány. Engem nem érdekelnek azok a dolgok amik egy korombeli lányt igen. Szóval teljesen hidegen hagy a Jenner és a Kardashian család, az hogy a pláza közepén nagy feltunést keltve vihogjak, a balenciaga, a gucci meg a többi. Környezetemben szinte mindenki ilyen sznob, vagy csak az akar lenni. Én nem sminkelek, szempillaspirált, szájfényt, és néha egy kicsi highlightert használok, és ennyi. Barátnőim hajnali ötkör kelnek hogy hajat vasaljanak, sminkeljenek. Lenéznek azért hogy imádom a lovamat, a kutyámat, és hogy a Holy Peace party helyett én a lovardában voltam. Érdekel a rendőrség, fegyverek, vannak katona haverjaim, néha hordok katonai zubbonyt. Adok a külsőmre, nem vagyok igénytelen. Amikor nem a zubbonyt hordom(:D), akkor szerintem teljesen átlagosan, nőiesen öltözködöm. Nagyon sokat olvasok, tanáraim szerint értelmes vagyok. Nem értem hogy mi lehet velem a baj, hogy nem tudok beilleszkedni a kortársaim közé. Felnőttekkel sokkal jobban tudok beszélgetni, apuval,vagy az ő barátaival is politikáról, más kultúrákról, bármiről. Mi lehet velem a gubanc?
2018. júl. 14. 13:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmi, érettebb vagy. Én is így vagyok, nem jövök ki a korombeliekkel. Üdv a klubban!
2018. júl. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
a fiúknál is mindig friendzone-ban vagyok, és önbizalmam sincs a párkapcsolatok terén.
2018. júl. 14. 13:44
 3/7 anonim ***** válasza:
Úgy gondolom - és nagyon sajnos, de valószínű igazam van - nem Veled van a baj! A kortársaiddal van baj. Erről azonban sem Te, (sem?) a kortársaid nem tehetnek. A mai tini generáció már nagyrészt úgy nevelődött, mint azok a társaid, akikkel nem vagy egy hullámhosszon. Ez azonban ne zavarjon, mert nálad az előny! Az én értékítéletem szerint mindenképpen. Választott neved is találó, és mutatja a Benned rejlő különbséget. Csak egy eklatáns példát hadd mondjak: A sportban tudod kit neveznek a Te neveden? Azt, aki a legnagyobb meglepetést okozza az ellenfél számára. Te is így leszel majd, csak figyeld meg. Hajrá!
2018. júl. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hormonok. Kezdesz nővé válni és ezzel együtt kezdenek egyre jobban érdekelni a fiúk.

A lányok versenytársakká válnak és te így próbálsz érvényesülni.:D

2018. júl. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az a gubanc veled, hogy ugy nez ki nem szimpatikusak neked a tobbiek, valoszinuleg nem ismerkedsz veluk, es ezert nem is jossz ki veluk jol
2018. júl. 16. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs semmi gond veled, érettebb vagy a korodnál, ennyi. :)
2018. júl. 16. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kiskoromban irigyeltem a zseniket, akiknek magas az IQ-juk, gyorsan tanulnak stb. Mikor érettebb lettem rájöttem, hogy nekem az EQ-m magasabb az átlagostól, és akkor hirtelen megértettem miért mondták azt, hogy nem jó átlagon felülinek lenni. Vannak témák, gondolatok, amiket senkivel nem tudok érdemben megosztani, vitázni róluk, tovább fejleszteni. Hiába van rengeteg barátom, család, mégis olykor magányosnak érzem magam. Viszont tudom, hogy nem vagyok egyedül, és számos olyan embert fogok találni, akik tanítani fognak vagy a társam lesz(párkapcsolati).

Maradj meg annak, aki vagy, fejleszd önmagad, és te is meg fogod találni a megfelelő embereket:)

2018. júl. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!